Susuz Hidrazini nasıl yapabilirim?

Einstein

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, bu yöntemle lsd yapmak istiyorum:

4 ml susuz hidrazine 1,2 g ergotamin hidroklorür ekleyin ve 90°'de 1 saat ısıtın. 20 ml su ekleyin ve d-izo-liserjik asit hidrazin elde etmek için vakumda buharlaştırın. 1 g lizerjik hidrazin iyice toz haline getirilir ve 40 ml 0,1 N (buz gibi soğuk) HC1 asite eklenir. Buna, 0°'ye soğutulmuş, 4 ml 1 N Na nitrit eklenir ve iyice karıştırılır. 2-3 dakika içinde, pH'ı 5'e getirmek için 40 ml 0,1 N HC1 asit ekleyin. 5 dakika bekletin, 1 N NaHCO3 ile bazikleştirin, 100 ml eter ve ardından 50 ml eter ile ekstrakte edin. Eter tabakasını suyla yıkayın ve kurutun, ardından vakumda 10°'de buharlaştırın. Elde edilen sarı azidi 0°'de yaklaşık 5 ml dietilamin içinde çözün ve ardından metal bir bomba içinde 60°'de 1 saat ısıtın. Eğer bir bomba mevcut değilse, azot atmosferi altında havalandırmalı bir şişede 45°'de 3-4 saat ısıtarak idare edebilirsiniz. Ayrıca, mühürlemeden ve ısıtmadan önce bombayı nitrojenle yıkardım. Zaman geçtikten sonra ısıyı kaldırın ve 2 saat bekletin (bomba yöntemi için basıncı düşürdükten sonra) ve 0,7 g LSD ve 0,15 g izo-LSD elde etmek için vakumda buharlaştırın. İzo-LSD tüketilirse hiçbir şey (iyi ya da kötü) yapmayacaktır, bu nedenle LSD ile birlikte bırakabilirsiniz. Ayrıca ayırabilir ve yukarıdaki formüllerde olduğu gibi LSD'ye dönüştürebilirsiniz.

Susuz hidrazin yerine kullanabileceğim daha kolay başka bir kimyasal var mı?

Ve eğer yoksa, nasıl sentezleyebilirim (kolay)?

Einstein

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Elimdeki tek yöntemin hidrazin sülfatı sulu hidrazine dönüştürmek ve daha sonra ikincisini susuz hidrazine dönüştürmek olduğunu belirtiyorum.

Ancak bu uzun ve sıkıcı. Bunu yapmanın başka bir yolu var mı?

shadowsoflite

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Claviseps > LSA > LSD'ye bakmalısınız

Çok daha güvenli ve pratik