Question Arkadaşımın eşyalarını geri almak için yardıma ihtiyacım var!

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Bir arkadaşımın elinde yaklaşık 8 ons meth kırığı vardı ve mavili çocukların bulmasını önlemek için bir galon damıtılmış suyun içine koydu. İşe yaradı ve o zamanlar harika bir hareketti ama suyun bir kısmını buharlaştırdık ve beyaz kabarık bir toz olarak geri geldi. Hâlâ işe yarıyor ama onu parçalar halinde geri almak istiyor çünkü herkesin beklediği bu. Lütfen bana adım adım bir yol gösterebilir misiniz? İkimiz de çok minnettar oluruz. Teşekkürler.

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
55
Tozu aseton içinde çözün ve yavaşça buharlaşmasına izin verin burada önemli olan yavaşça yapmaktır

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
684
Deals
65
Met/aseton çözeltisini asetonun kaynama noktasına yakın ısıtıp hafifçe karıştırarak tozun doğru şekilde çözülmesine yardımcı olur.

Aradığınız şey meth-amfetaminin yeniden kristalleştirilmesidir, sanırım bilmenizde fayda var :)

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
55
Soğuk bir ortamda bırakılırsa daha verimli olduğunu gördüm, neden bilmiyorum

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
287
Ben size insanlara sadece önceki deneyimlerinize göre yardımcı olmanız konusunda ne demiştim? Teşekkürler Bay Ramsay, durumu kurtarmış görünüyorsunuz.

ImmortanJoe

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Hayır, doğru değil! ACS Sınıfı %99,9 İzopropil Alkol alın. Kaynatın, ardından başka bir cam kaptaki ürünün üzerine dökün. Çözünmeyen şey çöptür. Sıvıyı katı çöpten ayırdıktan sonra, cam bir fırın kabına dökün ve bekletin, rahatsız etmeyin, hareket süreci bozar, bu nedenle oda sıcaklığına soğumasını bekleyin, ardından çoğu buzdolabının ayarlanması gereken 33 dereceye ulaşana kadar dikkatlice buzdolabına koyun, bu sıcaklığa ulaştığında yaklaşık -3 dereceye ulaşana kadar dondurucuya koyun, sonra işiniz biter. İçinde hala sıvı olabilir, bu nedenle kalan sıvıyı çıkarmak için hepsini bir filtrenin üzerine dökün ve kristallerin kurumasını bekleyin ve alkolü atabilirsiniz. İsterseniz kurutma işlemini hızlandırmak için bir ısı lambası kullanabilirsiniz. Tamamen kuruduktan sonra, genellikle kristallerin dış kısmında bulunan kirlerden kurtulmak için soğuk asetonla yıkamayı seviyorum. Ayrıca, çözünmeyen çöpleri çıkarırken iyi sıvıyı ayırdıktan sonra sıvıyı yeniden kaynatmayı seviyorum ve bundan önce, onu zaten toz haline getirdim ve bir Aseton yıkama yaptım ve tabii ki işlemin kaynar alkol kısmından önce kurumasına izin verdim. ama gerekli değil. Isıtmanın en iyi yolu bir tencerede su kaynatmak ve Alkolü kaynar su dolu tencerenin içine bir bardakta koymaktır. Bu şekilde, şiddetli bir cehennem başlatma olasılığınız azalır! Tabii ki aptallık edip tencereye çok fazla su koyup bardağınıza taşırmayın, çünkü bu tamamen geri zekalıca ve pahalı olduğu kadar büyük bir parti hatası olur!