ot yetiştirmek

Kobra

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bazı tohumlar satın almayı ve onları yetiştirmeyi düşünüyorum, ancak güvenilir bir siteden nereden satın alacağımı bilmiyorum
cadı otu türü daha iyidir ve yetiştirmek ve yüksek kaliteli ot yapmak için bazı özel ürünler kullanmam gerekir mi?

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Coğrafi konumunuz bu konuda çok belirleyici olacaktır. Genetiğinizi uluslararası sınırları aşmadan elde etmek genellikle daha iyidir, ele geçirilmeme şansları daha yüksektir. Çoğunlukla kendim için yetiştirdiğim için iyi organik girdiler kullanmayı seviyorum, ancak hidro veya organik olmayan toprak kullanımı yapıyorsanız ABD'de jacks 123 veya master blend iyi ekonomik seçeneklerdir.

Kobra

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Çok teşekkür ederim, bu ürünleri satın alabileceğim bir yere bakacağım.

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
dostum bu işlem otu evde mi dışarıda mı yetiştirdiğine bağlı.evde yetiştireceksen dış ortamın aynısını evde yaptığın sürece her türlü bitki yetişir.sativa kafa istiyorsan jack herrera veya white widow öneririm.bir çeşit indica istiyorsan big bud afghanian kush veya bluedream alabilirsin.

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
İyi bir tohum bankasından Avrupa Kaliforniya veya Kanada tohumlarını tavsiye ederim. Evet, en iyi performansı elde etmek için ürünlere ihtiyacınız var.
İhtiyacınız olacak minimum şey:
-kök uyarıcı
-büyüme uyarıcısı.
-Çiçeklenme uyarıcısı.

Kesimden en az 2 hafta önce köklerin yıkanması çok önemlidir.
Yıkama işlemini yaptıktan sonra suya herhangi bir ürün eklemeyeceğim. Bunu tadında ve boğazında fark edeceksiniz.

Yetiştiricilik açık havada ise, haşere önleyici ürünlere ihtiyacınız olacaktır.

Osmoz suyuna erişiminiz varsa o suyu kullanın

PH ideal su 6.5-7.5 arasında

kapalı alanda yetiştirme durumunda.

Sıcaklık ve nemi çok iyi kontrol etmelisiniz.
Gündüzleri 25°'yi geçmemeli ve geceleri 15°'nin altına düşmemelidir.
Bitkiler ne kadar gençse, o kadar fazla neme ihtiyaç duyarlar.

Eğer yeni yetiştirmeye başlıyorsanız doğal gübre kullanmanızı tavsiye ederim.

Muhtemelen birçok şeyi unutuyorum. Benimle mesaj yoluyla konuşabilirsiniz ve sorularınızı yanıtlamaya çalışırım.

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bu, nerede bulunduğunuza bağlıdır. Bölgenin sıcaklığı ve tüm bunlar

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
İç mekanda yetiştiriyorsanız, büyüme için 18 saat ve çiçeklenme için 12 saat ışığa sahip olmalısınız. Dış mekanda yetiştirmek istiyorsanız, güzel havalar gelmeye başladığında ve güneş ışığı saatleri uzadığında başlamak için iyi bir zamandır☀️
iyi toprak ve iyi gübre satın alın. dışarıda yetiştirilen böceklere çok dikkat edin!!!

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
24
Harika bir konu!

Bilmeniz gereken tüm bilgiler çevrimiçi, youtube ve google'da (forumlar).

Kapalı alanda, bir yetiştirme çadırında yetiştirmenizi öneririz. Tüm otlarımız, deneyimli bir yetiştiricinin günlük kontrolü ile çadırlarda yetiştirilmektedir.

Kenevir yetiştirmek bir sanat gibidir, hassastır ve ustalaşmak zaman (çok) alır. Kenevir yetiştirmek bir hobi olarak ele alınmalı ve asla bir iş olarak görülmemelidir. Keneviri bir iş olarak yetiştirirseniz, sonunda açgözlü olur ve adımları atlar, hatalar yaparsınız.

Kapalı alan en iyisidir çünkü her bir değişkeni kontrol edebilirsiniz.

Ne tür ot yetiştirmeniz gerektiğine gelince:
1. Otomatik çiçeklerle başlayın (ekimden neredeyse 100 gün sonra çiçek açarlar, hatta daha az).
2. Önce sadece iki bitki yapın.
3. Bir bitkinin karşılaşabileceği tüm hastalıkların nasıl tedavi edileceğini öğrenin.
4. Yetiştirme sürecinden öğrenin.
5. Oyununuzu geliştirin. Bu pek çok şeyi içerebilir, daha fazla bitki yetiştirmek, daha büyük bir çadır almak, otomatik besleme sistemi, daha fazla tür yetiştirmek.

Latin King

Don't buy from me
Resident
Reaction score
17
Eğer tamamen kâr amacı güdüyorsanız, koko hindistan cevizi üzerinde amneziye gidin ve bir optik iklimlendirme alın. Maksimum kar ile en kolayı budur.

R7flex

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
tohum nakliyesi için bazı siteler var, bunun için fona ihtiyacınız var. kabin, aydınlatma, hava, karbon filtre, sıvı gübre ve besin takviyesi ve daha fazlası gibi. ayrıca ona nasıl bakacağınızı ve bitkinin durumunu bilmeniz gerekir. kontrol edebileceğiniz bazı Türkçe forumlar var.

littlebigboss

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Herkese merhaba

growweedeasy.com web sitesini kontrol edebilirsiniz.
Yıllar önce Rusya'da yetiştirmeye başladığımda bana gerçekten yardımcı oldu. Orada yetiştiricilikle ilgili her soru için birçok öğretici ve cevap alabilirsiniz. Topluluk güçlü ve yardımsever.

Bu web sitesinde yeniyim, buraya çevrimiçi ot ve belki başka şeyler satmaya çalışmak için geldim. Aslında hayatım boyunca hiç çevrimiçi satış yapmadım, eski bir okulda yüz yüze hareket ediyordum :)
Şu anda Barselona'da birkaç yıldır bir ekiple büyüyoruz, pazar zor, ancak ot kalitesi harika. Nihai müşteriler için rekabetin gerçekten iyi olduğunu düşünüyorum. Ama yetiştirmek için daha fazlasını yapmanız ve daha çok çalışmanız gerekiyor, bu yüzden burada paradan çok kültür ve saygıyla ilgili bir hareket var.
Eğer nereden başlayacağıma dair herhangi bir tavsiyeniz varsa gerçekten minnettar olurum.

Ayrıca, gerektiğinde Barselona'da neredeyse her şeyi toptan fiyatına alma fırsatına sahipsiniz

littlebigboss

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Ve tohumlar hakkında.
Bu sizin zevkinize bağlı. Şimdi çok sayıda iyi genetik var ve tohumlara biraz daha fazla para harcamanızı tavsiye ederim, ancak harika kaliteye sahipler.
Benim favori türüm Carma Genetics'ten Headbanger. Efsanevi bir tür, şimdiye kadar sahip olduğum en güçlü yüksek ve tolerans neredeyse hiç gelişmiyor.
Ancak bunlar normal tohumlardır ve yetiştirmek için biraz beceri gerekir. Ancak bu yolu seçerseniz growweedeasy'de bilgi bulabilirsiniz

Birkaç döngü için bazı otomatikler veya dişileştirilmiş tohumlarla başlamalısınız.