Question Dışarıda yabani ot yetiştirme deneyimi

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
4
Dışarıda yabani ot yetiştirmek için bazı ipuçları var mı, yakalanma şansını nasıl en aza indirebilirim, sadece biliyorum, bitkileri eken kişi olduğumu kanıtlamak zor

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
72
Deals
18
Eğer ülkede kendi özel mülkünüz varsa, o zaman daha az endişe duyarsınız. Gözlerden uzak iyi bir yer bulamazsanız, belki de bir çiftçi veya avcı dışında çok az trafik vardır, bu da endişelenmeniz gereken tek kameraların mülk kameraları veya av kameraları olduğu anlamına gelir. Yerinizi arazinin kenarlarında arayın ve iyi bir yer bulun ve kendi gizli kameralarınızdan birkaç tane kurun. Bir dere veya akarsu bulun ve onu takip edin, çünkü bir su kaynağına oldukça yakın olmak istersiniz, böylece onları sulamanız gerektiğinde testileri taşımazsınız. Orada bir yere küçük bir kova saklayın. Bölgeniz için doğru türü seçmek bir zorunluluktur ve doğrudan toprakta ya da gerektiğinde onları taşıma olanağı sağlayan kovalar kullanarak yetiştirebilirsiniz. Her iki durumda da kullandığınız toprak çok önemlidir, bu nedenle oradaki toprağı kontrol edin veya kullanmak için kendi toprağınızı getirin. Saklayabileceğiniz ya da yakınlara gömebileceğiniz küçük bir kutu bulundurun ve ihtiyacınız olabilecek besinleri ya da diğer malzemeleri oraya koyun, böylece gittiğinizde ormana bir şeyler taşımamış olursunuz, çünkü elinizden geldiğince sık ve rahat bir şekilde kontrol etmeniz iyi olacaktır. İz bırakmayın, park yeri yapmayın ve her zaman farklı bir yoldan çıkın, böylece insanların izinizi takip etmesini ve mahsulünüze rastlamasını önlemek için nereye gittiğinize dair açık bir işaret bırakmazsınız. En önemlisi, projenizde size yardımcı olmadıkları sürece, nerede olduklarını ya da onlara sahip olduğunuzu kimseye söylemeyin.

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
4
i̇puçlari i̇çi̇n teşekkürler kameralar i̇çi̇n madenci̇li̇k yapmadim ama en önemli̇leri̇ deği̇l tekrar teşekkürler kardeşi̇m

Last edited:

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
72
Deals
18
(y) Eskiden açık havada yapardım, şimdi hepsini kapalı alanda yapıyorum. O günlerde iz kameraları sorun değildi ama yaşadığım kırsal bölgede izinsiz girenlere göz kulak olmak ve avlanmak için artık her yerdeler. Yetiştiricilik muhtemelen şimdiye kadar yaptığım en keyifli şey.

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
2
Tematik siteleri kullanmanın daha kolay olduğunu düşünüyorum, orada ihtiyacınız olabilecek tüm bilgileri bulabilirsiniz

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
72
Deals
18
Doğru, bugünlerde deneyimli yetiştiriciler tarafından bir araya getirilen çok sayıda iyi yetiştirme rehberi var.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
965
Deals
1
18 yaşımdayken bir kızla tanıştım, ailesinin ahırın arkasında her 2 metrede bir yere kazıklarla çakılmış 20 metre uzunluğunda 20 bitkisi vardı. Ev sahibi oranın sahibiydi ve sadece bebek bakıcılığı yapmak için orada ücretsiz yaşıyorlardı. Her şey çok acayipti (90'lı yıllardı) Oraya gittim ve bir daha hiç ayrılmadım. On yıl boyunca.