"Ethadone" ?

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
32
Piyasada Methadone türevlerinin neden bu kadar az olduğunu ya da hiç olmadığını merak ediyorum. Methadone yapısı yeni psikoaktif maddeler yasası kapsamında değildir. Açıkçası, Methadone'un kendisi ilaç yasası tarafından korunacaktır, ancak herhangi bir küçük değişiklik yine reçetesiz satılan bir maddeye yol açacaktır. Bu yüzden bunların neden az sayıda ya da hiç araştırma yapmayan kimyasal satıcılarda bulunmadığını merak ediyorum.

Örneğin, Methadone sentezinde Dimethylamino-2-chloropropane yerine Diethylamino-2-chloropropane kullanmanın mümkün olup olmadığını merak ettim, bu da nitrojen atomu üzerinde metil grupları yerine iki etil grubu olan Methadone ile sonuçlanacaktı. Eğitimli bir kimyager değilim, ancak bu maddenin Methadone ile benzer özelliklere sahip olacağını, ancak herhangi bir yasa tarafından korunmayacağını hayal edebiliyorum.

Mue4aqyGcf

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
675
Başka bir metadon analoğu olan IC-26'ya dikkat etmenizi öneririm

7aseWydnw4

IC-26 (WIN 1161-3, Methiodone), karbonil grubunun biyoizosterik sülfon grubu ile değiştirildiği opioid analjezik metadonun bir analoğudur.

İnsan ve hayvan çalışmaları, IC-26'nın metadon ile yaklaşık aynı güçte olduğunu göstermektedir, ancak diğer çalışmalar, aktivitesinin farklı hastalar arasında tutarsız olduğunu ve tutarlı opioid aktivitesinin yalnızca metadonun birkaç katı bir dozda görüldüğünü bulmuştur. IC-26 kötüye kullanım potansiyeli açısından değerlendirilmiş, ancak bağımlılık gelişimi açısından metadona benzer bir potansiyele sahip olduğu tespit edilmesine rağmen hiçbir zaman yasadışı bir uyuşturucu olarak uluslararası kontrol altına alınmamıştır.

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
32
Kloropropan yerine dimetilamino-2-kloropropana ihtiyacınız var...
Bu konuya bir göz atın

Metadonun nasıl yapılacağına dair adım adım bir tanıtım var.

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
66
Iso-methadone'a ne dersiniz? Bu, attıkları sıvı olan gringnard'dan sonra yarılanan izomer, daha yüksek potensli olduğu görülüyor, yakında bir metadon sentezi yayınlayan ilk kişi olabilirim, malzemeler için PL'den bir kaynağım var, sadece biraz zamana ve paraya ihtiyacım var ;p