• Forumun Türkçe bölümüne hoş geldiniz, kişilerinizi (Jabber, Telegram, Signal, vb.) göndermenin kalıcı bir yasakla sonuçlanacağını unutmayın! Emanet hesabı kullanmadan bir şey almaya veya satmaya karar verirseniz ve para kaybederseniz, size yardımcı olamayacağız.

Dead Drop Türkiye'de Ölü Damlalar - Hangi Şehir?

The best city for dead drops?

• Istanbul

Votes: 23 52.3%
  • Ankara

Votes: 5 11.4%
  • Izmir

Votes: 3 6.8%
  • Bursa

Votes: 2 4.5%
  • Antalya

• Konya

• Adana

Votes: 0 0.0%
  • Şanlıurfa

• Gaziantep

• Mersin

Votes: 5 11.4%

• Total voters
    44

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
684
Deals
65
Hey Breaking Bad Topluluğu

Ölü damlanın ne olduğunu bilmiyorsanız, burayı okuyun: Ölü Damlalar

Her tür ürün için ölü damlaları nereden almak istediğinizi merak ediyorum. Anket ürünle ilgili olmaktan ziyade konumla ilgilidir.

Oyunuzu ankete bırakmaktan çekinmeyin, eğer bölgeniz/şehriniz burada değilse görüşlerinizi yorum bölümüne bırakabilirsiniz

Selamlar,

Gordon

lucine

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Ben olsam uyuşturucu bulundurmanın, dağıtmanın veya kaçakçılığının ciddi cezalara tabi olduğu ülkelere bulaşmazdım. Dünyada o kadar çok yer var ki. Neden bir şeyleri riske atasınız ki?

Trcrime

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Türkiye'nin her yerinde bir uyuşturucu pazarı var. Avrupa'ya eroin ve esrar gönderiyoruz ve kokain ülke içinde dağıtılıyor. Ülkede ne bulmak istiyorsunuz?

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Merhaba dostum, Türkiye ile ilgili "iş ilanı" için zaten cevap verdim, ama sana da ulaşmak istedim!

En uygun şehirleri ve özellikle de belirli ilçeleri seçmek oldukça kolay olmalı. Hangi iletişim kanalını tercih ederseniz o kanal üzerinden konuşabiliriz. Kripto ve uyuşturucu piyasası (özellikle Türkiye'deki uyuşturucu piyasası) konusunda son derece deneyimliyim.

Yakında sizden haber almak dileğiyle! :D