• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Mephedrone Sale Dead Drop Frankfurt am Main Frankfurt'ta ölü damlalar!

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Reaction score
128
Deals
143

💦💧BioHackers

21192.jpg
İşletmemiz yalnızca ölü damlalar konusunda uzmanlaşmıştır. Bugün Frankfurt'taki açılışımızı duyuruyoruz. Bu etkinliği kutlamak için, 2 g saf mephedrone içeren 10 adet dead drop veriyoruz (daha fazla kişi isterse daha fazlasını vereceğiz).

Ücretsiz numune alabilmek için BB sakini ya da BB üyesi olmanız gerekmektedir. Ayrıca Frankfort'ta yaşıyor olmalısınız.

BB sakini veya forum üyesi değilseniz ancak Frankfort'ta yaşıyorsanız ve ürünümüzü denemek istiyorsanız, 40 $ ödersiniz ve ürünü nasıl aldığınız, nasıl kullandığınız ve sizi nasıl hissettirdiği hakkında ayrıntılı bir inceleme yazdıktan sonra size geri ödeme yaparız. İnceleme, ürünün bir resmini ve tüm sürecin çok ayrıntılı bir açıklamasını içermelidir.

Önemli: Ürünleri alıcıya ulaştırmanın en hızlı yolu ölü teslimatlardır! Bu yüzden ürünü teslim almanızı ve 1 gün içinde geri bildirim bırakmanızı rica ediyoruz! Numuneyi alır ve bizimle iletişime geçmeyi bırakırsanız, lanetlenecek ve cehennemde yanacaksınız. Tek istediğimiz geri bildirim bırakmanız!

Saygılarımızla, BioHackers Ekibi!
Ölü Damla Dükkanı
769 numaralı öğeyi görüntüle

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Reaction score
14
Çok güzel bir mephedrone örneği aldım! geciktim ama hepsi iyi çalıştı bulmak kolaydı ama iyi gizlenmişti! çok hızlı ve harika müşteri hizmetleri de! gelecek için adamımı aldım sadece tavsiye edebilirim! Tüm noktalarda 5/5!