Question Kırmızı P yöntemi ile kristal meth.

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Bu yüzden kırmızı P yöntemiyle buz yapmanın mümkün olup olmadığını merak ediyorum ve sadece hız değil Yemek pişirmede yeniyim ve her şeyi bilmiyorum, bu yüzden umarım bana yardımcı olabilirsiniz

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
963
Deals
1
Elbette, Birleşik Devletler'deki en popüler yöntem için lityum/amonyak ile yakın bir yarış içinde. Tabii ki iyota da ihtiyacınız olacak.

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Peki bunu nasıl yapabileceğimi düşünüyorsunuz? CO2 gazıyla dondurmayı ya da o kaltağı dondurucuya koymayı düşünüyordum.

View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
963
Deals
1
Lityum amonyak yönteminden mi bahsediyoruz? Bilenler buna HUŞ AĞACI GİBİ reaksiyon diyor çünkü tam olarak bir huş ağacı değil. Çözünmüş elektron, amonyaklı polar olmayan çözücü içine emilir. Susuz amonyak gerektirmez.

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Başından beri daha kesin olmak için kırmızı fosfor yolunu kastetmiştim: Psödoefedrin, iyot kristalleri, kırmızı P, sodyum hidroksit, coleman yakıtı vb. Yani eğer bundan buz yapmak mümkün değilse, bildiğiniz diğer acemi dostu yöntemlere açığım.

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Ve bu yöntemlerle adım adım ve bir ekipman / malzeme listesi sağlayabilirseniz, çünkü bahsettiğim gibi yemek pişirmede yeniyim ve belki temel kimya bilgim var ama yine de bazı gelişmiş talimatları anlamıyorum, örneğin: "en basit tarifler" "psödoefedrinden metamfetamin" En açık olmadıkları için bu talimatları zar zor anlıyorum.