Question cocayne

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
6
Merhaba, bu sentezi internette gördüm, çok fazla bilgi eksik ama Sükinaldehit ve Asetonedikarboksilik Asit elde etmek zor görünmüyor.

Bilgi eksikliği var ama kokain olmadan kokain sentezlemek gerçekten karlı olabilir mi?
OUX0MTGpwK
1024px-RobinsonSchoepf-UV_4.svg.png

undefined

Kokainin fiyatı göz önünde bulundurulduğunda, bana uygulanabilir gibi geliyor.
Bilmediğim şey, kokainin bir asit grubunu nasıl esterleştirebileceğiniz.
Diğer asit grubu esterleşmemiş asetonedikarboksilik asit

Umarım forumdaki tüm profesyonellerin yardımıyla birilerine yardımcı olabilirim
https://es.wikipedia.org/wiki/Ácido_acetonadicarboxílico#

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
963
Deals
1
Yıllar boyunca reklam müzesi hakkında konuşuldu ve genel fikir birliği, bir kişinin potansiyel olarak kar edebileceği, ancak aşırı derecede değil. Gerçek şu ki, muhtemelen kâr edemezsiniz. Piyasanın dibi göründü. Kokain şu anda 1985'te olduğundan daha ucuz ve saf. Hem de çok. Faiz oranını hesapladığınızda kokainin eski zamanların yüksek sınıf pahalı uyuşturucusu olmadığını göreceksiniz. Kokain orta sınıf. Geçen gün bazı hesaplamalar yaptım. Dedim ki "Ben içki içebilecek yaştayken kokain benim bulunduğum yerde 100$/g idi. Yıl 1999. Hızlıca 2024'e gelelim. Geçen ay bir ons kokaini 700 dolara aldım. 25 dolar/gram. Ucuzmuş. Diyelim ki iki katını ödedim ve bir gramı 50 dolardı. Bu 1999 fiyatının yarısı demek. Şimdi enflasyonu düşünün ve Google'a 1999 dolarının 2024'teki değerini sorun. $1.75. Yani 1999'daki 100 dolarlık gram 2024'te 175 dolar. Gerçek fiyat 50 dolar.
1999 fiyatının 1/3'ünden daha az
Ama fiyatı iki katına çıkardım, yani gerçekten
1999 fiyatının 1/6'sından daha az

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
6
Benim bulunduğum yerde kokain neredeyse hiçbir zaman saf değildir, eğer bir kg kokain alırsanız Güney Amerika'dan kesilmiş olarak geldiğini ve %70/80 oranında 28,000-30,000 €'ya mal olduğunu görürsünüz. Süksinik asidin 1 kg'ının 100 € olduğunu ve sitrik asidin kg başına yaklaşık 10 € olduğunu hesaba katarsak bunun nasıl olabileceğini bilmiyorum, sanırım oldukça büyük bir kar marjı var. Ben bunu yapamayacağım ama bilgisi olan birinin çok para kazanabileceğini düşünüyorum.

Birisi ihtiyacı olanlara sentezin tamamını açıklarsa iyi olur ve bunu sadece bu forumdaki profesyonellerin yapabileceğini düşünüyorum.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
963
Deals
1
Kokain için en az yarım düzine farklı sentez vardır. Feniltropanlar ve kokainin çok daha kolay olan diğer analogları vardır, daha sonra WIN ve WF serisi gibi şeyler vardır, troparil gibi kokainden yapılan ikame kokain analogları, bazıları 60 kata kadar daha güçlüdür. Bunlar sentezlenmiş kokainin sanıldığı kadar popüler olmamasının nedenidir. Aynı paraya çok daha etkili bir şey yapabilirsiniz.
Size bir sır vereceğim. SIRRIN ADI 2-Cmt. 2-carbomethoxytropinone. Çinliler bunu size 10 dolar/g'a satacak.

Ve son bir ipucu olarak size diyorum ki, lütfen arama motorunu kullanın.