• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Amerika'da Kenevir Talebi?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
96
Şu anda oldukça zayıf olan ABD'den ABD'ye kadromuzu doldurmak için yeni Satıcılar arıyoruz. Her yerde çok sayıda Kenevir satıcısı var, birçok eyalette yasallaştırma insanların kafayı bulmasını her zamankinden daha kolay hale getiriyor, bugünlerde Kenevirin gerçek değeri nedir? ABD'den ABD'ye satış için BB'de bunun için bir pazar var mı?

Şu anda şahsen iş yaptığım satıcıları buraya davet ediyorum, sizce Telegram'daki bir grup büyük Cali adamının da peşinden gitmeye değer mi? Birçok kanalı takip ediyorum ve orada gerçekten profesyonel satıcılar var ve muhtemelen Pazarımıza gerçekten sert mallar getirebilirler. Geçen ay %55 THC'de bir Sativa vardı, sadece çift haneli rakamlar için heyecanlandığım zamanları hatırlıyorum, bu adamların bugünlerde ortaya koydukları şey delilik.

Amerika'da psychedelics tarafında da kesinlikle düşük durumdayız, şimdiye kadar peşinden gittiğim Satıcılar bunlar.

DAHA FAZLA OT??? Siz ne düşünüyorsunuz?

Not: Marijuana, Cannabis'in Köle adıdır, araştırın! ve ona Marijuana demeyi bırakın!!

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
72
Deals
18
ABD bölümünde daha fazla ot görmek isterim. Kesinlikle daha fazla kullanabileceğimiz birkaç şey var. Eskiden ot benim ekmek teknemdi, şimdi yaşadığım yerde insanlar yerel satıcıyı desteklemektense satış gününde dispoya gitmeyi tercih ediyor. Eskiden tanıdıklarımın yarısından fazlası ya emekli oldu ya da arz çok arttığı ve fiyatlar yükseldiği için işi değiştirmek zorunda kaldı. Bugünlerde iyi bir gelir elde etmenin tek yolu kendin yetiştirmek gibi görünüyor ve daha eğlenceli de. Talebin ne kadar iyi olduğundan emin değilim ama her zaman daha fazla ot ihtiyacı vardır!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
96
Daha fazla ot!!! Aynen benim düşüncelerim! Tüm yasallaştırma başladığında ciddi bir ahlaki ikilem yaşadım, satıcım on yıldan fazla bir süredir benimle birlikte ve onu kirletmeyi reddediyorum, bu yüzden sadece prensiplere dayanarak bir süre ondan satın almaya devam ettim. Ama sonunda o bile bana gidip bazı malları almamı söylüyordu 🔥 ve ben de onun için alıyordum lol. Bildiğim kadarıyla hala işi var ve onu BB'ye getirmek için sabırsızlanıyorum, gerçek bir profesyonel, Mary onun ilham perisi, beni bir Stoner lol yaptı

Telegram'da Cali ekiplerinden gördüğüm profesyonellik seviyesi hayret verici... Target ya da Bank of America'dan daha hızlı müşteri hizmetleri, gerçekten üst sınıf insanlar.

Şu anda ot bölümü bana normal, 'dispo günleri öncesi' uyuşturucu satıcısı seçimi gibi görünüyor. Bu iyi ama... Potansiyeller...! Edibles! Yüksek THC'li Troches! (dispo olanlar hala berbat) HASH!

Ürün seçimi bence dispos'un en büyük cazibesi, tabii ki fiyat da bir faktör ama genel olarak çok sayıda sipariş veren taşçıların her şeyden önce bir şey istediğini düşünüyorum: tutarlılık. Günün sonunda istediğiniz zaman otunuzun olacağını bilmek güzel. Tüm bu ürünlerin burada yer alması bence daha fazla insanın herkesten satın almaya istekli olmasını sağlayacaktır...

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
965
Deals
1
Yanımda biraz bulundurmayı seviyorum ama artık nadiren içiyorum. Elvis'i öldüren şey bu olsa gerek. 25'in üzerinde thc'den çok koku ve tatla ilgileniyorum Eskiden Colorado'ya taşınan eski bir arkadaşım vardı ve bana kötü feno tomurcuklarını çok ucuza sattı.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
965
Deals
1
Talep var ama büyük bir arz da var. Benim eyaletimde ilk eğlence amaçlı dispanserler yeni açıldı

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
72
Deals
18
Bulunduğum yerde eski usulle satın alanlar sadece benim yetiştiğim ve kendilerinden bir şeyler öğrendiğim eski kafalılar. Evde yetiştirdiklerimin hepsi emeklilikleri için aileme gidiyor. Beni bu işin içinde yetiştirdiler ve resmi olarak emekli olana kadar bana yıllarca destek oldular, bu yüzden bunu hak ettiklerini düşünüyorum. Hiçbir dispoya tek kuruş vermedim ve asla vermeyeceğim. Yarı fiyatına vergisiz almak varken neden bir çeyrek için 100 ödeyeyim? Yani THC %25 değil, yine de kaliteli ot muhtemelen %19 civarındadır ve adınızı tüm detaylarınızla birlikte bir bilgisayar sistemine de koymuyoruz. Eskiden bizi tutuklayan ve hala onların izni ve uygun izin/lisans vs. olmadan yetiştirirken ya da satarken yakalarlarsa tutuklayacak olan aynı eyalete bunu yapmanın pek de doğru olmayan bir yanı var ve teknik olarak onlar federal düzeyde yasadışı olarak yetiştiriyor ve satıyorlar, peki onları yasal yapan ve bizi yapmayan nedir? $$. Artık pek çok genç içici, otçunun evine gitmenin, iyi bir müzik eşliğinde oturmanın, biraz içmenin ve önlerinde tarttırmanın nasıl bir duygu olduğunu bile bilmiyor ve bazen bu şekilde seçim yapabilecekleri seçenekler de var. Deneyim de bunun bir parçasıdır, ancak bunun yerine ticari bir anlaşma türüne dönüştürülmüştür. Budtenderlar... :)

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
96
Çok doğru @prophet yıllardır iyi bir 'duman seansı' yapmadım. ve kullanıcı açıklamaları hakkında iyi noktalara değindiniz, Federal düzeydeki şey beni hala etkiliyor, Fedz buna ne kadar uzun süre göz yumabilir? Hepsi bir "halı çekme" uzakta .. Halkınızla ilgilendiğiniz için size büyük destek, bunu görmeyi seviyorum, gerçek bir "Suç Sigortası Planı", kardeşler kardeşlere yardım ediyor. İşler değişir ama yine de çok fazla değişmezler.

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
72
Deals
18
Eskiden müdavimlerim oturup bir sigara seansı yapmaktan ve torbayı seçmekten ya da tartılmasını izlemekten keyif alırdı. Bu tür durumlarda, mevcut malların geri kalanını ortaya çıkaran birçok başka tek ve son anlaşma yapılır. Bir günde 10 farklı alıcınız olduğunda ve hepsi farklı insanları tanıdığında, bu işe yardımcı olur ve mutlu geri dönen müşterileriniz olduğunda gerektiğinde her zaman başka güzellikler bulabilirsiniz. Ottan bahsetmişken, biraz esrar alıp sunmayı düşünüyordum ama talebi test etmem gerekecek, böylece hepsine sıkışıp kalmayacağım. Özellikle benim için yerel esrar sınırlı... Gramı 15 falan olur diye düşünüyordum. Henüz emin değilim.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
96
Evet dostum, satıcınla atışmanın gerçek bir sanatı var. Satıcıların müşterilerini saatlerce beklettiğine dair korku hikayeleri duydum, ama her zaman kişinin sadece 'anlamadığını' düşündüm lol.

Uzun yıllardır düzenli olarak ot kullanıyorum ve hala Hash bulamadım. Bu fiyata kesinlikle birkaç gram satın alırdım. Diğer Piyasalarda gördüğüm kadarıyla çalıntı olurdu, muhtemelen hızlı giderdi

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
72
Deals
18
Evet, nasıl satılacağını merak ediyordum. Bulunduğum yerde dispo fiyatının hash için yüksek olduğunu biliyorum. Tanesinin 50 dolar olduğunu gördüm. Hayatta olmaz. 80'lerin ortasında 8$'dı, en son 2005'te 12$ civarındaydı. Tanesi 17 dolardan balmumunun cazip olacağını düşünmüştüm, yerel olarak öyle ama henüz burada pek değil. Eğer işim olsaydı gram yerine ons satardım.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
96
Ben TPB'nin Ricky's School of Thought on Weed'indenim: "Sadece içine çek" sadece ottan daha fazlası için geçerli tabii ki lol ama tüm bu lanet olası "incelemeler"... "açıldığında kestane kokuyordu, terpen tadı meyvemsi ve kremsi" siktir git, bu ot, bokun tadı ot gibi lol, beni uçuracaksa her şeye varım. Mumlar, kumlar, tereyağlar, tüm bu boklar etrafımda aşırı fiyatlandırılıyor. Çeşitlilik Pazar için harika olurdu