• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Amphetamine Methamphetamine İŞ TEKLİFİ

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Merhaba, diyelim ki para kazanmayı seven bir grup insanın üyesiyim ya da biraz sokaktan anlıyorsanız, o zaman ben milletim ve eğer saf DEXTROMethamphetamine'iniz varsa, o zaman istediğim şeye sahipsiniz ve karşılığında istediğiniz bazı şeylere sahibim, hatta belki de ihtiyacınız var İpek yolundan beri karanlıkta dolaşıyorum ve hiçbir zaman bir şey satın almadım, nadiren yeterli boş kişisel param var ve eğer yapsaydım almak istemedim umutlara ve hayallere harcama şansım yok ama tek ihtiyacım olan birinin bana saf d meth'e ve iyi bir tedariğe sahip olduğunu kanıtlaması, böylece size karanlık ağın ne olduğunu bilmeyen, bilseler bile nasıl kullanacaklarını bilmeyen veya anlaşılır bir şekilde çekingen davranan veya neyin ne olduğunu anlamaya yatırım yapacak zamanları veya paraları olmayan bir şehir dolusu müşteri verebilirim. bir grubun üyesi olarak temelde size verebilirim 9 kişilik bir grup, sahadaki tüm bot saçmalıklarını halledecek ve bundan asla etkilenmeyeceksiniz ya da isimlerini bilmek zorunda kalmayacaksınız, hatta her zaman aynı kişi olmayabilecek bir kişiyle uğraşacaksınız bok da sizin sorununuz değil BTW ama hedefleri ve fikirleri her zaman aynı Sadece benzer bir teklifle onlara sunmak için karanlık ağdan aldığım yeterli boka ihtiyacım var ve başka birine asla ihtiyacınız olmayacak müşteri asla adresleri tükenmez herhangi biri haydutluk yaparsa cevap verecek birine sahip olur ve saklanacak hiçbir yeri olmaz, bu duyulmamış bir şey değildir, sizi asla etkilemez ilgilenen herkes lütfen bana dm atın Bunu tek seferde yapıyordum ama insanlar saçmalık ve çok fazla zaman alıyordu sadece DM çok çok küçük bir yatırım idk bir gram veya 2 gerekirse emeklilik planınız olabilecek bir şeyde sadece söylüyorum

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Hala buralardaysanız ve gerçekseniz bana ulaşın

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score