BMK Glisidat CAS: 5413-05-8

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Reaction score
0
Ben bu dünyada yeniyim, bir Çinliden bmk glisidat aldım çünkü bana onu A-oil'e dönüştürmenin çok kolay olduğunu söyledi ama öyle değildi. Hız macunu yapmak için A-oil'e dönüştürmenin mümkün olup olmayacağını sormak istiyorum. bmk glisidat p2np ile aynı mıdır? AL/HG sentez yöntemi benim için işe yarar mı? Selamlar ve teşekkürler!

WillD

Expert
Reaction score
1,047
Fotoğrafınız mı var? P2P (BMK) gibi p2np gibi değildir, ancak AL/HG syn için kullanılabilir. Bileşik, BMK içindeki glisidattan asitle hidrolize edilmelidir (HCl aq. mükemmel uyum). 1 kg BMK Gly için 3L konsantrasyona ihtiyaç vardır. aq. HCl asit. abt. Daha sonra, glisidat asit ile ısıtıldığında hidroliz meydana gelir, BMK yağı açığa çıkar (A-oil)

Last edited by a moderator:

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Sevgili Bay Dampier,

Aynı oran pmk gly için de geçerli mi? Yani 1kg pmk gly 3L asit %37 mi?

Teşekkürler 🙏🏻

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Reaction score
0
P2p ve p2pn arasındaki fark nedir? Bmk glisidatı A-oil'e dönüştürmek kolay olur mu? A-oil, darknet'te sattıkları, sadece sülfürik asit ve metanol eklemeniz gereken ve hız macunu oluşturan şeyi kastediyorum. Yardımınız için teşekkürler.

WillD

Expert
Reaction score
1,047
p2p yağı, metamfetamin sentezlemek daha kolaydır. p2np - katı kristaller, amfetamine bir reaksiyon (esas olarak)
HCl aq. %15 ve daha fazlasına sahipseniz çok kolaydır.
Sülfürik asit, dönüşüm için en iyi reaktif değil

Last edited by a moderator:

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Reaction score
0
Selam kardeşim, cevapladığın için teşekkürler. Elimde fotoğraf yok ama seninle konuştuğum BMK bir toz. Karanlık Marketlerde satılan A-Oil haline getirmek için neye ihtiyacım var? Bana ne kadar miktarlarda ve hangi aletlere ihtiyacım olacağını söyleyebilir misin? Selamlar!

WillD

Expert
Reaction score
1,047
İlk adım için 1 kg toz başına yaklaşık 3 litre konsantre sulu hidroklorik aside ihtiyacınız vardır

nitrochronic

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba arkadaşım, hidroklorik asidi ekledikten sonraki adım nedir?

WillD

Expert
Reaction score
1,047
80-90*C'de 3 saat asit ve karıştırma ile ısıtma, ayrı katman P2P veya ekstrakte edildikten sonra

pantona123

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
merhaba william,
öncelikle bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler.
yani bmk'dan yağın tamamen çıkarılmasının sadece aşağıdakilerden oluştuğunu varsaymakta haklıyım
1 kg tozu 3 lt hci asit ile döküp bir kapta 80° veya 90°'ye(?) ısıtın ve iki farklı katman oluşana kadar karıştırın ve sonra sadece üst katmanı (p2p-yağ) sıyırın?
HCI asidinin yüzdesi ne olmalıdır ve daha fazla veya daha az saflıkta bir asit kullanırsam oranlar tam olarak nasıl değişir?
verim tam olarak nedir?
miktarı değiştirdiğimde bileşenlerin oranları değişiyor mu yoksa hepsi aynı mı kalıyor, örneğin 100 gr bmk tozu ve 300 ml HCI asit alırsam?

Saygılarımla

whey?

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
10
Merhabalar ✌️

Forumu saatlerdir okuyorum ve neden detaylı ve eksiksiz bir cevap gelmediğini anlamıyorum.
Bunun özel bir nedeni var mı?
Sizin gibi gerekli bilgiye sahip olmayan birçok kişi, hata yapmak istemediği için eksik cevaplarla güvensizleşiyor.

Ayrıca Avrupa'da herkesin bildiği gibi macun üretmek için sadece %37 sülfürik asit veya 1/4 conc. Sülfürik asit / metanol kullanıldığını biliyorum.
Nasıl bir alternatif önerirsiniz?

Bir ayırma hunisi ile ayırma mümkün olur mu veya sizce en iyi seçenek ne olurdu?
Aksi takdirde, yukarıda anlattığınızdan başka bir şey gerekli olmaz mı?

xoxo

whey?

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
10
Bilginize göre, aynı sülfürik asit ve metanol / izopropanol işlemiyle üretilebilecek başka BMK ürünleri var mıdır?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
512
Deals
5
Bu "A-oil" argo saçmalığının yarattığı kafa karışıklığı çok komik.

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Umarım sapla samanı ayırmaktan kaynaklanıyordur, bu yüzden bunu yapmak hala ilginç olmaya devam ediyordur... her kullanıcı kendi partisini yapmaya başlarsa pazar kurur... ve bunu yapmak biraz arama ile neredeyse çok kolay olduğu için, sadece doğru gözlükleri bulmak için görülebilen bir tür gizli kapı olmalı ✅

View previous replies…

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bu olumsuz bir bakış açısıyla yapılan bir yorum... size sebepsiz yere böyle demek isteseydim, buğday olduğunuzu yazardım... umarım havayı temizlemişimdir

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Haha evet belki benim tarafımı biraz germek için ama sadece 1 şeye odaklanmayı hatırlamalıyım... ve ana dilimi değil yani evet haklısın... 🫡

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
72
1kg bmk'dan 650g P2P alabilirsiniz
(Phenyacetone), ki bu daha iyi saflaştırılmalıdır... bundan yaklaşık %30 Amfetamin Baz (insanların A-Oil dediği şey) elde edebilirsiniz... yaklaşık 195g.
Bu yüzden P2NP satın almak daha iyi olacaktır, indirgeyici aminasyon ile ondan yaklaşık 700 g Amfetamin Baz yapabilirsiniz.

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Merhaba, NaBH4 indirgeyici aminasyon prosedürünü hiç kullandınız mı? Size bazı sorular sormak istiyorum.

pantona123

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Saflaştırma işlemini adım adım açıklayabilir misiniz?
Ve DCM için herhangi bir alternatif var mı?

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
72
Henüz p2p ile çalışmadım, çünkü meth yapmıyorum ve bu oyunda tamamen acemiyim, sadece biraz P2NP ve amph yaptım.
G. Patton'ın bir konusu var,
"BMK glisidat eterlerinden P2P sentezi"
Kuyu açıklaması