Paket göndermenin iyi bir yolu mu?

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Merhaba,
Yani temelde kendi küçük işimi kurdum ve paketleri güvenli bir şekilde algılamanın bir yolunu bulmaya çalışıyorum, işte benim sorum:
Sizce yabancı ülkelere değil, ülke içinde gönderi yapmak için en iyi posta hizmeti nedir, Sahte isim ve adresle Mondial Relay kullanmayı düşündüm (rastgele bir şirket adı kurdum ve rastgele bir adres aldım), işe yarayacak mı? Şimdilik sadece c-likitlerle çalışıyorum, göndermek güvenli mi ve değilse neden?
İyi günler dilerim.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
156
DPD dahili posta için en iyisidir, DHL ise uluslararası posta için en iyisidir. DPD ile, paketinizi en yakın drop shop'a bıraktığınız drop shop'ları kullanabilirsiniz, ardından alıcı kendi paketini en yakın drop shop'tan alır. C-likit göndermek son derece güvenli olmalıdır, normal bir elikit paketiyle tamamen aynı görünür/hissedilir ve x-ray'den geçer.

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
C-sıvısı nedir?

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
156
Elektronik sigara için sentetik kannabinoid eqliuid

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Sakıncası yoksa daha fazla soru sormak istiyorum.
Gönderen bilgileri için en iyi tavsiye nedir, kendi bilgilerimi koyacak kadar aptal değilim, ama sadece uydurduğum bir şirket adı ve rastgele bir adres koymak yeterli mi? Ayrıca, mallarla birlikte pakete koyacağım el ilanları yapmak istedim, üzerinde marka olan bir şey ve onu gerçekten yasal bir paket gibi gösterecek şeyler, bu Fikri saklamalı mıyım yoksa atmalı mıyım?
Başka tavsiyeleriniz varsa minnettar olurum, kendi başıma deneyimlemeyi seviyorum ama süreçte yakalanmamayı tercih ederim.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
156
Gerçek bir adres uydurun, posta kodunun doğru olduğundan emin olun, ben gerçek adresler kullanmayı ve numarayı sokakta olamayacak kadar yüksek bir numarayla değiştirmeyi seviyorum. Aynı adres altında birden fazla işletmeye ofis kiralayan bir yer bulun ve onların adresini kullanın. Gerçekten fark etmez. Hangi ülkede olduğunuzu bilmiyorum ama ABD dışındaki pek çok ülkede postanızı koklayıcı köpekle aramıyorlar ya da x-ray cihazından geçirmiyorlar, o yüzden ne yaparsanız yapın. Dediğim gibi normal eliquid gibi paketleyin, paket yırtılırsa ve içindekiler taşıma sırasında dökülürse gerçek bir incelemeye tabi tutulmayacak, sadece bantlanacaktır. İnsanların yapacak işleri vardır ve tasnif ofisleri yüksek tempoludur. Ayrıca paketin içinde parmak izi/saç vs. olup olmadığına dikkat edin.

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
46
C sıvılarının gönderilmesi çok güvenlidir, diğer basit sıvılar gibi görünürler. Paket için bence iki veya üç kez vakumlayın ve her izi yok etmek için her seferinde alcol ile yıkayın, ardından x ışınını önlemek için bir milar torba kullanın (milar torba hakkında farklı görüşler var, x ışınını tamamen önleyebileceğini sanmıyorum, ancak denemek kötü değil). Her zaman eldiven kullanmayı unutmayın, parmak izi ciddi bir sorun olabilir. Ürününüzü paketledikten sonra yasal bir şeyin içine saklayın.
İade adresi tamamen uydurma olabilir ve adınız da olabilir, size gerçek adresini vermeye karar verirse bu bir alıcı sorunu olacaktır, sadece bunu düşünmeyin. Marka adınızla broşür veya etiket yapıştırmak istiyorsanız, bunları harici vakumlara koymanızı tavsiye ederim, böylece her şey bir arada olacak ve gizlenecektir. İyi şanslar! :)

Jorg

Don't buy from me
Member
Reaction score
12
Göndermek istediğinizde sizden kimlik istemiyorlar mı?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
246
Posta kodunuzun gönderim yaptığınız bölgeyle eşleştiğinden emin olun. Posta taşıyıcılarının bölgelerindeki tüm adresleri ve iş yerlerini bilme eğiliminde olduklarını unutmayın.