Question 2b3m & Prokain / Kokain kesimi

Vansnuifwijk

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
0
Herkese merhaba,

Kimya sahnesinde biraz deneyimim var ama birkaç şeyle mücadele ediyorum.

1) Kendim için küçük ölçekli 3mmc üretimi kurmak istiyorum. Tek şey, herkes burada 2b4m hakkında konuşuyor, burada 2b3m'yi başarılı bir şekilde satın alan biri var mı?

2) Ortağım, prokain tuğlaları ile kok kömürü kesmeye yardımcı olabilecek birini arıyor, ödenecek.

Umarım bana yardımcı olabilirsiniz ;)

Şerefe!

vansnuifwijk

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Tahmin ediyorum ki bunun nedeni söylediğiniz her şeyin saldırgan ve cahilce olması. Tabii ki kimya deneyiminiz yok çünkü kullandığınız dilbilgisi sizi laboratuvardan kovdurur. İnsanları uyuşturucuyu kesmemeye, bunun yerine daha fazla ücret almaya teşvik ediyoruz. Uyuşturucu kesen insanlara çoğunlukla büyük pislikler ve ahlaki değeri düşük küçük hırsızlar olarak bakıyoruz. Muhtemelen birini işe almak veya bir şey satın almak için reklam gibi görünen gönderiler yaptınız. Bunun için tek bir yer var, pazar ve bunu forumda veya sohbette yayınlamak yasaklanabilir bir suçtur
Bahse girerim 5 yıl boyunca birkaç gönderi yaptınız ve kuralları okumadınız bile. Her sayfanın en altında KURALLAR başlığı altında yer alırlar.

Vansnuifwijk2

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Reaction score
0
Lol cevap için teşekkürler, ancak İngilizce benim 3. dilim, bu yüzden beni dilbilgisi konusunda çivilemek sadece kötü bir sebep. Bahse girerim US mod olarak İngilizce sizin tek dilinizdir. Burada € karşılığında yardım teklif eden birçok hesap var, hatta biyografilerinde bile var, peki ya onlar?

Şerefe