Svet v ognju

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
139
Points
33
Kaj se dogaja na tem svetu?! Zakaj vsi viri novic nenadoma govorijo o jedrskem orožju?
V tem mesecu se je število takšnih sporočil močno povečalo.
  • Avstralija kupuje jedrske podmornice za prihodnjo vojno s Kitajsko.
  • Severna Koreja je izdala napredno podvodno brezpilotno letalo z jedrskim tovoriščem, ki lahko povzroči "radioaktivni cunami".
  • Ameriški jedrski bombniki B-52 pogosto obiskujejo ruske meje, zaradi česar se Rusija počuti stresno.
  • Iran bo v nekaj mesecih dokončal proizvodnjo svojega prvega jedrskega orožja, pravijo ameriški generali.

Pri tem ne upoštevam lokalnih nesreč v ZDA, vojne v Ukrajini, revolucionarnih protestov v Franciji ali umetnega potresa v Turčiji leta 2023, ki ga bo povzročil HAARP.
To so lokalni dogodki in imajo majhen vpliv na razmere v svetu, jedrski dogodek v celo eni državi pa lahko neposredno vpliva na človeško raso.
Nerad bi pomislil, da nas namerno potiskajo v prihodnjo svetovno vojno na račun tega, da bi nekatere države poskušale rešiti svoje notranje težave.


WUGtxVNSEQ
Ali v svoji državi čutite globalno napetost?
Ali pa morda menite, da je vse skupaj le blef in da nihče ne potrebuje jedrske vojne?
Razpravljajte.
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Svet, kot ga poznamo, se končuje. To je le vprašanje časa, stvari se bodo kmalu spremenile. To je neizogibno. Ljudje imajo to v sebi. Usojeno jim je, da uničijo sami sebe.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Še vedno je zdaj manj možnosti kot v osemdesetih letih prejšnjega stoletja
 

roths*****33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
svet se nenehno spreminja, v zgodovini pa so tisti, ki se naučijo prilagajati, na koncu v boljšem položaju
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nezemljani nam ne bodo dovolili, da bi nam spodletelo. Šlo bo k vragu in čez milijon let si bodo naši predniki izmislili religije na podlagi vesoljskih ladij, narisanih na stene jam. Čez 1,5 milijona let bo obstajal velik izraz nafta, ker je bila resnica, če je bil njihov izvor zamolčan.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Vojna v Ukrajini vsekakor ni "lokalni" dogodek, ki ne vpliva na svet.

Če pogledamo gospodarsko ozadje te vojne, je jasno, da bo imela ukrajinska izguba vojne neposreden negativen vpliv na vse druge države, ki so gospodarsko vpletene v podporo Ukrajini.
Nato, ZDA in EU imajo velik interes, da bi Ukrajina zmagala, saj so z njo povezane prek paketov finančne pomoči, ki so le prikriti dolgovi. Po eni strani imajo koristi od vojne, ki se nadaljuje, saj se Ukrajina vedno bolj zadolžuje pri teh državah, po drugi strani pa NUJNO potrebujejo zmago Ukrajine, če želijo dobiti nazaj svoj denar in tudi dobiček od finančne podpore državi v stiski.

Glede na izjave, ki jih je Rusija posredovala svetu, lahko vsi ocenimo njihov odziv na fizično udeležbo Nata v vojni.

Ta "lokalni" dogodek ima velik vpliv na svet
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Čeprav ima Ukrajina resne težave z dolgom, ki obstajajo že od časa pred vojno, dolg, ki ga kopiči s pomočjo in posojanjem, ne bo vplival na vojno, v kateri zmaguje.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Zelo lepo, da ste to omenili! O povojnem finančnem položaju Ukrajine ne vem veliko, vendar bom vsekakor moral o tem več prebrati!

Zakaj menite, da to ne bo vplivalo na vojno?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Ukrajina bo zmagala le, če bo imela na zalogi veliko dobrega udarnega orožja, ki jim ga je nedvomno dobavljeno še več. In nori Putin lahko Ukrajino razstreli z jedrsko bombo, če izgubi zasedeno ozemlje! Slava Ukrajina🇺🇦
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Ukrajinski begunci so zdaj do ZDA veliko bolj domoljubni kot sami Američani. Slej ko prej bodo lahko spoznali, kako merkantilna je ameriška vlada. Neumno je misliti, da lahko nejedrska država globalno premaga jedrsko silo. Tako lahko mislijo samo fanatiki in ljudje, ki so se rodili pred izdelavo atomske bombe, ki so se postarali, zapadli v marazem, pozabili, da kaj takega sploh obstaja, a še vedno vladajo celotni državi.
 

roths*****33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Presenečen, da Rusija še vedno ni uporabila napadov elektromagnetnega orožja
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ti štirje predrzni bogataši, ki dominirajo v svojih državah, nas bodo pripeljali v pogubo, to je gotovo.
Če želijo, da se pobijamo med seboj, bodo poskrbeli, da bomo to storili.
Najboljše od vsega pa je, da ta denar jemljejo z ropanjem ljudi....
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
napetost je čutiti po vsem svetu
ali so to temne zlobne satanistične sile ali zlobna nezemeljska rasa, ampak imenujmo jih, kakor hočemo (elita,1 %, iluminati, prostozidarji itd.), vendar se zdi nevidno, kaj to konkretno je, ampak
kar navadni ljudje vidijo, je svetovni gospodarski forum in agenda 2030 (ničesar ne boste imeli v lasti in boste svobodni), kar se vidi, so politiki, državne vlade, ki sprejemajo ukrepe, ki nas približujejo tej agendi (covid, vojna v Ukrajini, lgbt, digitalna valuta , konec zasebne lastnine, nadzor hrane, socialni kredit, tako imenovani totalitarizem, ki hodi po prstih), zdi se mi kot načrt, ki se je začel z 11. septembrom, čaka na olepšavo novejših tehnologij in umetne inteligence, zanima me, kaj bo, videti je kot tehnokracija.

v Savdski Arabiji so začeli graditi Noetovo skrinjo z imenom Neom. dokončana naj bi bila leta 2025. to bo zatočišče za izbrance.

po mojem mnenju je potrebna velika ponastavitev, katere naloga je uničiti stari svet, treba je zgraditi novo infrastrukturo z novimi tehnologijami. tisti, ki so bogati, se bodo skrili in preživeli veliko vojno, navadni revni ljudje in sedanji srednji razred bodo izginili.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Nikoli nisem slišal za to, da Avstralija kupuje podmornice z jedrskim pogonom za prihodnjo vojno s Kitajsko? Ali je to še vedno aktualno?
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
So le na jedrski pogon, ne pa tudi jedrsko sposobni. 2 različni stvari
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
16
Points
8
Jedrska vojna ni dobiček / zdaj je vojna na ravni informacij in glavni cilj je sprememba miselnosti ljudi v drugačno miselnost. v tem primeru nasprotnik zasede vir v obliki človeških vedenj , teles in kot revolucije na koncu sledijo viri zemlje
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Vem, da ZDA z vojnami zaslužijo dobršen del denarja. To zahteva toliko proizvodnje
 
Top