Question Kje kupiti tehnično žveplovo kislino?

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Zdravo skupaj,

žveplovo kislino sem nazadnje kupil pred približno dvema letoma, ko si jo lahko kupil skoraj povsod brez posebnih dovoljenj. To je bilo tik pred tem, ko je bila v Evropi uvrščena med nevarne snovi.
Večina spletnih distributerjev kemikalij zahteva izjavo o končni uporabi.

Kje torej lahko kupim količine od 1-5 l žveplove kisline s čistostjo < 95 %??
Ali ima kdo kakšen trg clearnet/darknet, kjer se ponujajo žveplova kislina in drugo kemično blago?

Mr.Magic
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Žveplova kislina s 95-odstotno čistostjo ni tehnične kakovosti. Ne gre za "večino" distributerjev, ki zahtevajo izjavo končnega uporabnika, temveč za vse. Tega preprosto ne boste mogli kupiti, razen če ga kupite kot podjetje in prijavite zakonito uporabo.

Nekatera čistila za odtoke vsebujejo žveplovo kislino nizke kakovosti, ki jo lahko ekstrahirate in koncentrirate do želene koncentracije. Vendar upoštevajte, da kuhanje koncentrirane žveplove kisline ni šala, saj morate to opraviti pri temperaturah nad 300 °C.

Kar zadeva tržnico, lahko za nakup blaga uporabite ta forum. Če jo res potrebujete, mi lahko pošljete neposredno sporočilo in vam jo lahko pošljem.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
kakršno koli žveplovo kislino dobite, je lahko nekoliko onesnažena, čistila za odtoke so pogosto onesnažena. biti mora bistra in težja od vode. za zagotovitev čistosti lahko uporabite destilacijski aparat. prvič, da odstranite morebitno vodo, drugič, da destilirate nad kislino in pustite onesnaževala
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Uporabljam posebno čistilo za odtoke njegova žveplova kislina je 97 %, če ne celo več. 1 liter = 1,8 kg je tudi zelo poceni, ampak kaj drugega lahko pričakujemo v vzhodni Evropi.
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Pozdravljeni,
v EU ne boste našli nobenega zakonitega vira, ki bi prodajal žveplovo kislino z vsebnostjo nad 14,9 %, ne glede na to, kje boste iskali.

Če potrebujete višjo koncentracijo od te, lahko uporabite 14,9-odstotno snov, ki jo zlahka kupite v velikih količinah in v številnih različnih trgovinah brez recepta in na spletu, ter jo koncentrirate ali pa jo dobite po drugih poteh.

Koncentriranje žveplove kisline do 70 % je zelo enostavno in zanj potrebujete le osnovno steklovino... Vse, kar presega 70 %, je treba opraviti le z nekaterimi varnostnimi ukrepi, ustrezno opremo in osnovnim znanjem/izkušnjami. Koncentrirana vrela žveplova kislina je zelo neprijetna stvar, verjemite mi.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Imam 97 % kisline. In ne vre haha je ljubke vijolične barve lahko dam roko vanjo brez težav, če nimam zareze v roki, potem lahko zažge
 

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Pozdravljeni,
obstaja čistilo za odtoke, ki vsebuje 97 % žveplove kisline. 1 l stane manj kot 5 EUR. Nastavite VPN na Litvo in v Google poiščite "sieros rūgštis valiklis". Ne vem, kje živite, in nisem prepričan, ali bodo
vam ga bodo poslali, vendar je vredno pogledati. Pogledal sem na indregients in zagotovo gre za 97 % žveplove kisline.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Lahko ponovno pošljem prek bbgate escrow drain cleaner, vendar je dražji od 5 eur :D
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Te stvari so obarvane. Ima vijolično barvo. Dvomim o uporabi zdravila Ambro-sol.
 
Top