Post Delivery Kakšna je rešitev za rentgenske žarke? [Vprašajte embalažo]

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Hej, skupnost BB,
vem, da na to vprašanje ni dokončnega odgovora. Toda o čem sprašujem,
Katere metode in tehnike pakiranja lahko zmanjšajo verjetnost zasega pošiljk, ki jih pri mednarodnem prevozu zajamejo rentgenski žarki?

Mislim, da je uporaba vrečk mylar najboljši način za skrivanje izdelkov pred rentgenskimi žarki, kajne? Kolikor mi je znano, moti delovanje žarkov.
Ali to pomeni, da je nekaj sumljivo?

Ali količina v smislu teže vpliva na videz vsebine pod rentgenskimi žarki z uporabo vrečk mylar ali se to zgodi samo pri plastičnih vrečkah?

Poleg tega, kaj menite, fantje, o uporabi kozarcev z dodatki za fitnes, kot so sirotka in vse te stvari? Mislim, da je treba izdelke, kot so tablete ali kristali, dati v te kozarce, med pravo sirotko v prahu, z navadno plastično vrečko (ne z mylarjem). To bo pod rentgenskimi žarki videti precej normalno.
Ali bo rentgenski žarek zaznal razliko v gostoti med vsebino?

Hvala vsem.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Hej, človek,

slišal sem, da vrečke iz miraža ne preprečujejo rentgenskih žarkov 100-odstotno. Slišal pa sem, da imajo rentgenski žarki težave z ''videnjem'' skozi materiale z nizko gostoto, kot je les.
Najbolje bi bilo, če bi ga skrili v kaj drugega. Bral sem o fantih iz Nemčije, ki so prevažali 4MMC iz Nemčije na Novo Zelandijo v pločevinkah, ki so jih sami stisnili. Označili so jih z lažno blagovno znamko in jih pošiljali pol leta. Pravzaprav jih niso ujeli pri trgovanju, ujeli so jih, ker so bili v svojem laboratoriju preveč neumni.

Vse, kar lahko rečem, vendar sem mislil, da bo morda koristno :)

Cincerly,

Koko
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Pozdravljeni, ali ima kdo. povezavo do niti, v kateri se razpravlja o namakanju koke v kavčuk in ekstrakciji?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Vodilni. Ko vam naredijo rentgensko preiskavo, vam vstavijo jopič, ki ima svinčene ploščice. Svinčene folije se slišijo neverjetno. Mislim, da tablete v pločevinki beljakovin sirotke ne bodo nikogar prevarale, toda tablete v steklenički za tablete morda. Folijo zelo previdno olupite in jo z likalnikom za oblačila namestite nazaj.
 
Top