Question načini pridobivanja efedrina Aus

FyreFoX1

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, najprej se opravičujem, če je to neumno vprašanje, saj sem na bb novinec, vendar sem veliko bral

nisem prepričan, ali obstaja preprosta rešitev

vendar me zanima, kako bi oseba v Avstraliji zaradi strogega nadzora nad drogami pridobila glavne kemikalije za metamfetamin (stvari, kot je psuedoefedrin).

Prav tako me zanima, da se zavedam količine paketov, ki vstopajo v Ameriko in EU, zaradi česar imajo carinski organi več težav pri pridobivanju paketov s kemikalijami, vendar ali je Avstralija varna destinacija, tudi če paket ne gre na vaš dom?
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
po mojem mnenju je odvisno od države, iz katere kupujete, in od tega, ali tisti dan pregledujejo blago iz te države ali ne, njegova možnost je 50/50. Zaradi majhne količine lahko carina pošlje pismo, v katerem navede, da je bila vaša pošiljka zasežena in naj ne poskusite znova, ali pa obvesti zvezno policijo in vas uvrsti na radar.
 

Seekinglife01

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 8, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
BMK in metilamin itd. Vedno pridejo na vrsto doslej. Naredite majhno količino, ne več kot 4 kg, in jo označite kot nekaj drugega. Ne pošiljajte ga v svojo hišo, poiščite hišo v ulici, kjer poeple delajo ves dan, ali hišo za najem in je prazna. Psuedoefedrina še nisem poskusil, če bi lahko, bi ga poskusil. Ne morem najti pravega dobavitelja zanj.
 
Top