Question Običajne cene za LSD v razsutem stanju?

CuriousChemist4

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni,

ali ima kdo oceno, kakšna bi bila dandanes cena za količino LSD v razsutem stanju (na primer gram)? Kaj pa cena za knjigo (10 listov) s standardnim odmerkom (100-150 g)? Hvala
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
72
Points
28
Brez poznavanja kogar koli iz katere koli od družin boste plačali približno g's za gram seveda, če bi potrebovali kogar koli od teh ljudi, ne bi postavljali vprašanja
 

Chesterlen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ali ste se pomotoma odrezali, ko ste rekli "za gram boste plačali približno __ g"? Ali bi bile podobne cene pri prodaji in ne pri nakupu ter v državah poleg ZDA/Kanade, če bi imel kdo zvezo, ki bi bila pripravljena kupiti te velike količine. Kakšen bi bil dober začetni pogajalski znesek?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
72
Points
28
Ker je to vrsta posla, ki bi ga opravili enkrat v življenju, bi se verjetno lahko pogajali za 5000usd na za 10g . Posel za 10 g smo sklenili pred približno 7 leti in zanj plačali šest in pol za . To se je zgodilo samo zato, ker je bil eden od ljudi v naši skupini družinski član Resnično vam želim srečo, vendar če bi se to zgodilo danes, bom moral iti skozi gamma goblin in plačati maloprodajno ceno sporočite mi, kako se stvari izkažejo žal mi ni mogoče pomagati več
 
Top