Question Nova pogovorna mapa je posrečena, kajne?

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
fantje, nova mapa za pogovore je ses. polna hroščev in ne morete niti videti (pred klikom določenega pogovora), s kom je bil opravljen pogovor. :(
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Kaj je narobe? Podrobno opišite težave.
Prav tako se lahko vedno vrnete k stari različici.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
101
Reaction score
41
Points
28
Deals
12
Glavna težava je tipkanje. Kot razumem, "obrazec za vnos sporočila" osveži vsebino vsakih 10+/- sekund. Če tipkano sporočilo ni bilo poslano v tem časovnem razmaku, izgine. Vpisati moram od začetka((((

To je tisto, kar vidim.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Zahvaljujemo se vam! To bomo zdaj popravili. Vse napake, ki jih najdete, lahko objavite tukaj. Odpravili jih bomo v najkrajšem možnem času.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
101
Reaction score
41
Points
28
Deals
12
še dve napaki za vas.
1. podobna s tisto, ki sem jo objavil prej. tipkam sporočilo, če v tem času pride sporočilo z nasprotne strani, se obrazec osveži in vse, kar sem tipkal, izgine.
2. poskusite urediti sporočilo, ki ste ga poslali. videli boste težavo
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
V vsakem "pogovoru" ne morete videti, s kom se pogovarjate, vsaj dokler ne kliknete nanj. To ustvarja zmedo.
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Poleg tega mi ni všeč, da se pogovori o Escrow mešajo z običajnimi pogovori. Menim, da je bolje, da ostanejo ločeni, kot je bilo prej.
In na splošno se zdi, da so "zasebna sporočila" postala "zasebni klepet". Mislim, da če je mogoče ločiti - da so zasebna sporočila privzeta, in kot dodatek, če želite začeti klepet z uporabnikom, bo to mogoče storiti ločeno.
 
Top