Pot kristalnega metamfetamina (video)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666

Kako mehiški kartel Sinaloa organizira trgovino s kristalnim metamfetaminom iz kitajskih in indijskih tovarn do trgovcev po vsem svetu?

Mehiški kartel Sinaloa iz kitajskih in indijskih tovarn preprodaja zelo zasvojljiv kristalni metamfetamin preprodajalcem drog po vsem svetu. Kako uspešno vodijo tako zapleteno nezakonito operacijo?
Kristalni met je droga, za katero nekateri menijo, da povzroča še večjo odvisnost kot heroin. "Stranka, ki kupi kristal, je stranka za vse življenje," pojasnjuje švicarski preprodajalec drog Marc. Čeprav droga pogosto prihaja iz vzhodne Evrope, se številni odvisniki po svetu oskrbujejo tudi s pomočjo operacij mehiškega kartela Sinaloa. Sintetično drogo izdelujejo v Mehiki, nato pa jo pošiljajo po vsem svetu. "Pošiljajo jo po vsem svetu. So vodilni na svetu pri prodaji kristalov," pravi Marc. Za izdelavo metamfetamina so potrebne nekatere strogo regulirane kemikalije, ki so "predhodne sestavine" in prihajajo iz tovarn, kot so tiste na Kitajskem. "Da, imamo tovrstne izdelke ... kupili smo jih od carinikov, ki delajo za nas. Pomagajo pri vsem našem izvozu v Mehiko,' pravi eden od kitajskih dobaviteljev, ko je z njim stopil v stik tajni novinar. Markus Schlaepfer, policijski kemik, pojasnjuje, da je regulacija težavna, ker je metamfetamin mogoče izdelati iz toliko različnih predhodnih sestavin. "Nekateri so dovoljeni ali strogo nadzorovani za izdelavo zakonitih snovi. Nemogoče je sistematično določiti, katere predhodne sestavine bi bilo treba prepovedati."


 
Last edited by a moderator:

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
13
Points
8
mislim, da dejansko kartel pošilja svoje profesionalne kemike za metamfetamin iz mehike na nizozemsko, da tam pomagajo pri proizvodnji.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
13
Points
8
brala sem, da je vedno, ko je v nl aretiran laboratorij, pod aretiranimi ljudmi 1-2 mehičana. In če preverite imena na družbenih medijih, lahko prepoznate povezavo s karteli
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Strinjam se, da je lažje kuhati metamfetamin na kraju samem.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Lahko vam potrdim, da je to dejstvo, saj jih nekaj poznam.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Govorili so o CAS 288573-56-8, vendar je to prašek. ali ga spremenijo v kristale, tako da naredi učinke kristalnega meta?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Enako velja za nedavni zaseg v Avstraliji, o katerem sem bral
 
Top