Sila stiskanja in presejanje tablet

Claz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni,
za majhne tablete: Kateri pritisk bi priporočili? Morda je dovolj 40 kN ?

In ali menite, da je pred stiskanjem potrebno presejanje ? Vsi moji praški so 100 mesh.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
tlak = sila / površina, uporabite to ali površina x tlak = sila (ker je sila običajno tista, ki se meri v n ali kn, je to verjetno tisto, kar iščete, če se motim, uporabite prvo formulo)

če je vaše sito še manjše od 100 očes (zelo dvomim), mislim, da to ni potrebno, glede na to, kako fino je že tako ali tako.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
To si lahko ogledate na spletu. Na spletnih mestih, ki nosijo sestavine za stiskanje tablet, je kalkulator. Ali pa bodo imeli nekaj podobnega. Preverite tudi iskanje na youtubu za izračun stiskanja tablet. Udemy ima tudi formulacije n veliko več. Upam, da to pomaga
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Pozdravljeni ljudje !! Iščem nekaj informacij o tem , imamo stroj za tablete. Imamo barve in želimo narediti mdma tablete. Iščem, vendar ne najdem ničesar o tem, ali moramo dati nekaj stvari za stiskanje. Ali bosta močna samo mdma in barva,
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Za izdelavo peletov xtv v trdi obliki potrebujete md + magnezijev stereat + mikrokristalno celulozo
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
To mešanico magnezijevega stearata in mikrokristalne celuloze morate ustvariti in vaš mdma, da boste lahko stisnili tablete. Če nimate popravljenega veziva mešanice, stroj ne bo dobro deloval, saj potrebuje te komponente, da se ne zatakne in da tablete dobijo ustrezno trdoto. .
 
View previous replies…

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Če torej naredimo po 250 mg tablet. Je skupno z vsem. Ali 250gr mdma plus barva plus magnezij
In mikrokristalni stearat ?
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Kajti strašimo s tistimi, ki prodajajo barve. In za vsak kilogram mdma moramo dati za spremembo barve približno 3/4 kg. Ali je tako? Ker je noro. Potrebujem 500 kg barve. Ne gre za denar, gre za to, da vem, ali je to preveč ali ne.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Ne, ne potrebujete toliko barvila, obstajajo živilska barvila v prahu, ki z 10 g lahko obarvajo 1 kg pripravljene mešanice.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
DWpNc23agA
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Ali ste Španec? Sem Španec !!!

mislite, da z 1 kg mdma. Z magnezijem, celulozo in malo barve spremenim barvo ? Me mdma je šampanjec.
 
Top