Sinteza JWH-018 (podobna sintezi UR-144)

Status
Not open for further replies.

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Reagenti:
Tbab
Natrijev hidroksid
amilbromid
Naptoil indol
Voda
Izopropinol (izopropil alkohol)

Sinteza:
V erlenmajerico vlijte 32 gramov natrijevega hidroksida in 100 ml vode ter mešajte, dokler se ne raztopi.
2.V erlenmajerico napolnite 50 gramov naftoil indola.
3.V erlenmajerico dodamo 10 gramov tbab.
4.Dodajte 46 gramov amilbromida.
5.Reakcijsko zmes zelo dobro premešajte.
6.Raztopino nastavite na temperaturo približno 120*C in v erlenmajerico postavite teflonski magnet ter na kuhalni plošči vklopite način mešanja.
7.Ko ima zmes 2 plasti, odstranimo z ogrevanja in dodamo 1 liter vode za čiščenje (pozor, ne uporabljajte hladne vode, dovoljena je le sobna temperatura), mešamo, dokler se ne očisti vrhnja plast, zdaj prelijemo v čašo.
8.Z brizgalko zberemo plast topperja in z brizgalko prelijemo plast topperja.
9.Počakajte, da olje kristalizira približno 5-7 ur.
10.Po kristalizaciji dodajte v čašo 100 ml izopropinola in segrejte na približno 85*C ter premešajte, da se kristalizirano olje raztopi.
11.Po raztapljanju bodo v naslednjih približno 6 urah vidni kristali, ki jih iztisnite z vakuumsko filtracijo.
12.Kristale speremo z izopropinolom.
13.Kristale dajte v posodo.
14.Počakajte, da se posušijo.
15.Izdelek je pripravljen.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,692
Solutions
3
Reaction score
2,817
Points
113
Deals
1
Ste se odločili, da boste to objavo ponovili brez pojasnil in pravilnih imen?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Higghs bosson je dejal, da lahko to reakcijo uporabite za druge kanabinoide, vključno z JWH-018.
 

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, hitro vprašanje ta JWH 018 uporablja amilbromid nisem videl nobene druge sinteze, ki bi vključevala to v smislu JWH . Ali je ta sinteza lažja z amilbromidom.

Kakšno opremo potrebujem? Ali je glavna oprema še vedno šaržni reaktor, rotacijski uparjalnik in nutschejev filter?

ali je to recept za majhne ali velike razsežnosti. Kolikšna je največja količina, ki jo lahko realno proizvedem?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,692
Solutions
3
Reaction score
2,817
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, ponovil je že opisano temo. Tam si lahko preberete vse informacije (glejte moj zgornji komentar) in tam postavite svoja vprašanja.
 
Status
Not open for further replies.
Top