Majhen zbirnik informacij o postopkih in smernicah USPIS/DEA, povezanih z drogami.

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
24
Points
3
Imam navidezno neskončno mapo teh dokumentov, zato sem mislil, da bom tukaj delil nekaj starejših (večina je aktualnih in se še vedno uporablja/učinkuje), še vedno pa vsebujejo absolutno ključne informacije za tiste, ki morajo "poznati svojega sovražnika", zato uživajte!

Ti dokumenti vključujejo:

  • Načrt OSAC za leto 2020 za zasežene droge
  • Polletno poročilo o revizijskih, preiskovalnih in varnostnih dejavnostih poštne službe Združenih držav Amerike
  • Vodnik za organe kazenskega pregona po poštni inšpekcijski službi ZDA (A Law Enforcement Guide to the US Postal Inspection Service)
  • Poročila glavnega poštnega inšpektorja Poštne inšpekcijske službe ZDA (USPIS) generalnemu poštnemu direktorju in svetu guvernerjev, (objavljena decembra 2021 zaradi FOIA)
  • ZAGOTAVLJANJE NEPREMIČNINSKIH DRUGOVIN V POŠTI - Poštna inšpekcijska služba Združenih držav Amerike (United States Postal Inspection Service)
  • Knjiga za sprejemni izpit za poštnega inšpektorja

Če bo zanimanje, lahko delim več. To je le vrh ledene *****.

Ostanite varni.
 

Attachments

  • r4YqyI28fQ.pdf
    982.4 KB · Views: 1,856
  • SY1XdmxZN3.pdf
    3.9 MB · Views: 1,068
  • 7yxPrkCKFN.pdf
    1 MB · Views: 890
  • zEu5XtNxCY.pdf
    449.8 KB · Views: 970
  • EreAm0vCBf.pdf
    1.2 MB · Views: 947
  • AMUYvI2Edh.pdf
    3 MB · Views: 1,548
Last edited:

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
1. priponka je bila zanimiva....
odlomek:
Pred kratkim smo izkusili moč inovativnih
partnerstev s sodelovanjem v projektu Opioid
Detection Challenge. Izziv je bil javno-zasebno
partnerstvo, ki ga sponzorira DHS Science and Technology
(S&T), CBP, poštna inšpekcijska služba in Ministrstvo za znanost in tehnologijo (DHS).
OND*****. To globalno tekmovanje je vključevalo nagrado v višini 1,55 milijona dolarjev
za hitra, nevsiljiva orodja za odkrivanje prepovedanih drog
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Še vedno potrebujem boljši načrt za sprejem, kot je pošiljanje v prijateljevo hišo ali zasledovanje prazne hiše.....
 
Top