pošiljanje paketov na najbolj anonimen način

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Na kakšen način bi bilo mogoče pošiljati pakete čim bolj anonimno?

Ali je za pošiljanje paketa potrebno, da oseba navede svojo identiteto?

Pošiljanje majhnega pisma s povratnim naslovom je lahko zelo anonimno, pošiljanje paketa, ki ga je mogoče izslediti?

Če bi morali poslati paket s prepovedanimi snovmi, katere ukrepe bi sprejeli?
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To je odvisno od objekta u, ki ga boste uporabili za pošiljanje paketa. Nekateri uporabljajo storitve, ki ponujajo diskretno pošiljanje . In za informacije, ki so odvisne od agencije ali kaj imajo vsi različna sredstva pristopa
 

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Katera podjetja so najbolj diskretna?

Kaj lahko storim, da čim bolj zaščitim svojo identiteto?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Pri rokovanju z izdelkom ali embalažo uporabljajte rokavice in poskrbite, da ne puščate dlak.
Večino snovi je najbolje zapreti v vrečko v vakuumu, nato pa zunanjost vrečke oprati z alkoholom, da odstranite morebitne vonjave.
Pri plačevanju sledljivih paketov uporabljajte gotovino. Poskusite uporabiti poštne urade, ki niso v neposredni bližini vašega prebivališča. Status paketa vedno preverite z uporabo torja ali omrežja VPN, nikoli neposredno z lastnim naslovom IP.

Večina ljudi, ki to počne, uporablja samo svoje nacionalne poštne storitve in za večino aplikacij bo to zadostovalo.
 

chimik

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Nikoli ne preverjajte stanja paketa s TOR. Poštne storitve so zelo nadzorovane v skoraj vsaki državi, zato bo dude, ki preverjajo status paketa s tor, vzbudil sume. VPN je varnejši, saj se pogosteje uporablja.

Če želite biti varni, za povezavo z oddaljenim posredniškim strežnikom uporabite VPN. En proxy za preverjanje enega paketa. In morate si zapomniti ali zapisati, kateri proxy ste uporabili za kateri paket, in ga nikoli ne zmoti.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Uporaba TOR ali samo VPN lahko označi vaš paket. Spletna mesta lahko vidijo, kdaj uporabljate VPN ali drug sumljiv IP iz naključne države. Najbolje je, da nikoli ne preverjate sledenja, razen če je to potrebno.

Vakuumsko tesnjenje, hidravlična stiskalnica, če želite, da se veliko snovi spravi v majhen paket. Majhen paket = manj sumljiv. Aluminijaste vrečke mylar.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Ali je veliko bolj varno prejeti paket kot ga poslati?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Vsekakor ne v Združenih državah Amerike. Verjetno niso nikoli posumili, kaj je bil paket, preden so ga prejeli. Če so ga odkrili, se nevarnost skriva prav pri njegovem pridobivanju. Sposobnost in prizadevanje pošiljatelja sta najpomembnejša za svobodo prejemnika.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Tega še nikoli niste storili. Življenje v EU. Želim kupiti za osebno uporabo.

Kako uporabiti ponarejen naslov/naslov in hkrati prejeti paket? To me najbolj zanima.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Oboje lahko počnete z največjo stopnjo spolne varnosti in z 0 možnostmi, da vas kdaj ujamejo.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Zanima me nakup nekaj manjše količine za osebno uporabo. Tega še nikoli nisem storil. Živim v EU.

Kako uporabiti ponarejen naslov/naslov in hkrati prejeti paket? To me najbolj zanima.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Naročite, da ga pošljete v prazno hišo na drugi strani ulice. Pošljete ga nekomu, ki ne pozna vašega imena. Za moj osebni okus pa velja, da se zajebavam samo s pametnimi ljudmi in naredimo načrt, kako to prikriti. Kupim etiketo, mu pošljem PDF z njo, da jo natisne, naredi, da je videti kot komercialni vzorec ali kakšna benigna stvar, in jo izstreli.
Zaradi neumnih prijateljev te bodo aretirali. Ne delajte si jih.
Ko prenesete PDF, ga lahko odprete v MS paint ali drugem programu in v povratni naslov vpišete ime podjetja. samo ne pomanjšujte ga in se ne dotikajte črtne kode.
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
S PDF-jem se sploh ne bi ukvarjal.
Lahko ga preprosto uradno kupite prek spleta pri izbranem dostavnem podjetju. Za nakup anonimnih znamk uporabite ukraden/ ponarejen/razpokan bančni račun...
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Če natisnem etiketo s kurirskega spletišča v omrežju tor, medtem ko sem na repu, ali bo moj paket zagotovo zasežen, ko ga bom jaz/moji delavci poslali? Načrtujem, da bom vse svoje etikete tiskal prek spleta, pri rokovanju s paketi nosil rokavice in pakete oddajal v poštni nabiralnik, namesto da bi šel na pošto, tam natisnil etiketo in pakete oddajal skozi okence, da ne bi bili priča videonadzoru.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Ima kdo dobre ideje za naslov za dostavo večjih naročil na temnem omrežju, pri čemer se zavedam, da ga ne morem spremljati in ne morem preverjati vsak dan ter se zavedam, da bi lahko bil v neki fazi pod nadzorom. Razmišljal sem o zapuščenih hišah ali podeželskih kmetijah, ki niso zasedene in so naprodaj. Potrebujem trden naslov za dostavo čim prej
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
ne uporabljajte zapuščenih hiš, ker bo poštar to opazil in prijavil. Podeželske kmetije zvenijo bolje, če imajo naslov, vendar ne smejo biti videti zanemarjene ali zapuščene, ker bo poštar to spet prijavil. Najbolje je, da uporabite drop naslov in nastavite opsec kupcev, da bo popoln, tako da bodo težko dokazali, da ste naročili droge, nato pa ob vsakem zasegu poiščite drugega.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ljubezen do pogovora. Imate še kakšno idejo? Kakšne druge zgodbe o tem, česa NE smete storiti?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Dodal bom le še to, kar je bilo že povedano. Dobra vaba v paketu je dobra. Ne samo za LE, ampak tudi, če vas kdo drug vidi, da ga odpirate. Videl sem stvari v kompletu svinčnikov za otroke, ki so se vrnili v šolo. Paket je bil v škatli za svinčnike in ponovno zaprt v prvotni embalaži. Videl sem, da so podobno storili tudi z ohišji za mobilne telefone. Odvisno je od tega, kako velika je stvar, ki jo prenašate. Trgovina z dolarji je odličen kraj za iskanje vab. Seveda vakuumsko zaprte. Prepričajte se, da nič ne drsi, kar ne bi smelo.

V preteklosti sem videl storitve, ki vam omogočajo nakup nalepk s kriptovalutami
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
iz katere države boste poslali pošiljko?
 
Top