Question Recipie z osnovno opremo in enostavno dostopnimi stvarmi

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Iščem torej osnovni recept za meto, ki ga lahko pripravim z uporabo dobro dostopnih sestavin in nekaj laboratorijske opreme, kot je reakcijska bučka, kuhalnica itd. Še vedno sem precej nov in sem sledil enemu preprostemu receptu, zdaj pa želim stvari malo spremeniti, medtem ko študiram kemijo, da bi bolje razumel to temo in morda prišel do lastne metode sinteze. In lepo bi bilo, če bi vstavili ingridient, opremo in seznam po korakih.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Na tem forumu je forum z naslovom "najpreprostejši recepti", pomaknite se navzdol, dokler ga ne boste videli, in začnite tam. Poznam 40 poti do metamfetamina. Ne boste si izmislili svoje lastne metode sinteze".
Prosim, uporabite jebeni iskalnik. Preberite tudi pravila ay na dnu vsake strani, kjer piše: " PRAVILA" vaš tretji fant ta teden, ki se pridruži in prosi, da ga takoj nahranite s stekleničko, še preden prebere pravila.
Želijo enostavno metodo za izdelavo neverjetnih drog s stvarmi, ki jih lahko dobite v WALMART-u. Če bi bila izdelava drog enostavna, bi nas preplavili z drogami.
 
Top