Question Prejemanje kitajskega naročila je anonimno.

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Pozdravljeni, prihajam iz Španije in že nekaj let nazaj sem naročal na Kitajskem in ne vem, kaj je boljši način za anonimno prejemanje naročil.
Mi lahko kdo svetuje, kaj je boljši način za prejemanje kitajskih naročil?
Mislim, da je mogoče vsa naročila prejeti v omarah ali trgovinah z ladijskimi pošiljkami, vendar tega še nisem poskusil.
Ali lahko kaj priporočite za ta namen?
Hvala.
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Za sprejemanje blaga lahko uporabljate omarice. To je varno.
Običajno imamo lastno posebno letalsko linijo, zato vam ni treba skrbeti za prenos.

Če imate še vedno vprašanja, pošljite sporočilo PM.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Blago lahko prejmete v omarici ali trgovini na odjemnem mestu. Potrebujete le lokacijo, lažno ime in lažno telefonsko številko, nato pa boste dobili številko za sledenje in spremljali vse informacije o dostavi.
Imamo posebno linijo, ki lahko to stori, da boste 100 % prejeli blago.
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
tudi jaz sem v Španiji in dobiti anonimno pošiljko iz Kitajske je 100-odstotno nemogoče.
Pošiljke ni mogoče preusmeriti v omarico, ker kadar koli zahtevajo denar ob dostavi + podpis
ups in dhl nimata omarice v Španiji (seur in inpost imata nekaj, vendar sta super polna kamer)
tisti, ki se imenuje ems, ki obračajo correos v Španiji, je dostavljen na vrata ali pa ga morate prevzeti neposredno na pošti z vsemi tveganji, povezanimi s tem, če vas ne najdejo doma
lahko najameš poštni nabiralnik ali hišo na airbnb ali vprašaš kakšno pakistansko trgovino, če ti lahko naredijo uslugo, vendar biti anonimen je skoraj nemogoče
vedno imejte čiste telefone in prenosne računalnike šifrirane ter ne sporočajte PIN-a ali drugih podatkov
vsaj ni dokazov v primeru slabih stvari
če potrebuješ informacije, samo vprašaj
 
Top