Vprašanje, ali je kdo kaj prejel od podjetja Uberdrugs

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
72
Points
28
Uber droge je imel vitrino za 2cb in nekaj drugih stvari Zanima me, ali je imel kdo srečo pri naročanju pri njem in kako to, da nimaš več vitrine status je odstranjen od prodajalca
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Tudi sam sem se spraševal o tem. Naročil sem pri njem in nobenih pritožb, dober izdelek, odlična storitev, in ko sem nameraval oddati še eno naročilo, se je očitno nekaj pojavilo in je dobil čas, da to reši, medtem pa se mu je status člana spremenil. Mislim, da ni šlo po njegovem, saj so vsi njegovi seznami izginili. Škoda, ker sem bil iskreno zelo zadovoljen z njegovo storitvijo. Lahko bi celo samo vzel moj denar in ne bi poslal ničesar, ker sem pomotoma predčasno zaključil, vendar je poslal vse in še skoraj 30 % več. Zanima me, kaj se je zgodilo.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
72
Points
28
Ja, končalo se je predčasno po 2 tednih sem si mislil, da mi ne bi bilo treba, da bi človek čakal, če bi prišel z Nizozemske ali kaj podobnega, običajno traja 30 35 dni, vendar nikoli ni prišel in sem bil samo zaskrbljen, da se je nekaj zgodilo od zdaj naprej uporabljam Pgp šifriranje na svojem naslovu, ker je Days inn broadside za 90 dni je malo razočaranje, ko ga lahko Google in
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Ja, prepričan sem, da lahko kdo drug poda ustrezen odgovor. Vprašal sem na klepetu, ko sem to opazil, in dobil precej nejasno razlago, ki se je ne spomnim. Sam sem ga vprašal, ker tako ali tako nisem bil prepričan o naročilu, in preprosto je prenehal odgovarjati.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Od njega sem nameraval kupiti ketamin, nameravala sva poslovati, ko so publikacije izginile, govoril sem z njim in povedal mi je, da je imel težave z administratorji tega spletnega mesta, vendar da je imel na voljo izdelke, rekel sem mu, naj mi proda in se ni več odzval naprej
 
Top