Question Kakovost pred količino

HHH

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 21, 2024
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Ali naj svoj amfetamin prodajam tako čistega, kot je, drago ali naj ga prodajam manj prečiščenega, vendar ceneje?

HHH
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Zdi se, da je vsako področje drugačno ali vsaj vsak uporabnik glede na snov. Vedno raje plačujem za kakovost in prodajam samo kakovostne izdelke namesto izdelkov slabše kakovosti, ki so morda cenejši. Na primer, raje bi plačal 25 dolarjev za pravi kisik kot 8 dolarjev za stisnjenega. Vendar se vsi ne počutijo tako
 
  • Like
Reactions: HHH

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ali prodajate prodajalcu ali potrošniku? Mislim, da bi veliko kupcev raje izbralo čiste. Stavim, da bi bil všeč tudi preprodajalcem, ki ga lahko po želji zmanjšajo
 

HHH

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 21, 2024
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Malo strank in en veletrgovec
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Imam stranko, ki kupuje en izdelek, ki ga dobim vsak mesec, in ko ga dobim, je tako čist, kot je le mogoče, zato bo za ves izdelek plačal najvišjo ceno, saj ve, da preplačuje, ker enake čistosti ne more dobiti nikjer drugje. Seveda ima denar in to so najboljše stranke. Če lahko najdete enega od teh fantov z debelim računom in vam je všeč vaš izdelek, lahko ceno določite, kakor želite, če ga ne morejo dobiti tako dobrega nikjer drugje in ga bodo plačali. Popoln primer so tablete proti bolečinam v nekaterih majhnih mestih brez ponudbe in z velikim povpraševanjem, celo najrevnejši odvisnik bo plačal skoraj 2 USD za mg samo zato, ker ga ne more dobiti nikjer. Na podeželju je veliko denarja, če poznate prave ljudi.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Izdelek mora biti čim bolj čist in vsakič znova poskusite povečati njegovo čistost.
Razumite to kot naložbo v svoje znanje in spretnosti, sprva bo to zahtevalo več časa, pozneje pa boste spoznali, da izdelava več kot 99 % čiste soli ne zahteva veliko dodatnega denarja ali časa.
Dobra proizvodna praksa (GMP) je optimalna dolgoročna strategija za pridobivanje denarja, ugleda in dobre karme.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Vedno. Vedno. Kakovost ima prednost pred količino.
Edini izdelek, ki ga je treba (in je treba) zmanjšati, je [surov] fentanil - ali kakšen drug izjemno močan opiat ali pomirjevalo. Vsaka snov, pri kateri bi surovi izdelek lahko povzročil smrt povprečnega potrošnika.
S tem, ko poskušaš zaslužiti dodaten denar, goljufaš le samega sebe. V redu, z nekaj prodajami zaslužite dodatnih 20 dolarjev in/ali raztegnete vsak gram za desetinko ali dve. To ne bo trajalo dolgo, in če bo, ste verjetno izkoristili nekoga, ki je obupan, in to bo povzročilo odpor - takšen, ki ga ne vidite. Takoj ko bo prišel naslednji, ki bo imel boljše stvari, vam bo vzel posel. Če se to zgodi, raje upajte, da vaš konkurent zamudi pošiljko in da stranka ne bo želela čakati. Tako boste lahko dobili še eno igro, da jim boste dali nekaj surovega izdelka in si ponovno zgradili ugled in klientelo.

Če govorim iz izkušenj, je običajno odvisnik precej zvest svojemu najboljšemu trgovcu, želi ga poskušati ohraniti na varnem in v tajnosti, da se mu ne bi zgodilo nič slabega. Ko sranje udari v ventilator, so ljudje verjetno bolj nagnjeni k temu, da bodo pred dobrim dali svojega rezervnega trgovca z odpadnim izdelkom - bodisi da bi ga otipavali, odtrgali ... karkoli. Tip s posranim izdelkom verjetno ni prvi povabljen na zabavo ... "Ja, hej vsi, to je tisti tip z amfetaminom, ki komaj kaj naredi in ima okus po paracetamolu." ... Rekli bodo: "Pokliči drugega tipa ... Raje plačam dodatnih 20 dolarjev."

o7
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Mislim, da je to verjetno najboljši nasvet o ohranjanju čistega sranja
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Prodajte ga nekoliko dražje in pridobite stalne stranke, ko boste zanesljiv trgovec s čistimi izdelki, vas bodo vsi spoštovali in računali na vas, rezani izdelki so rezani izdelki, čisti izdelki so čisti izdelki. Konec zgodbe
Čista visoka jakost = več rednih strank
Povprečna rezana visoka vsebnost = manj strank in malo ali nič stalnih strank
Po mojem mnenju so stalne stranke najpomembnejša stvar v uličnem poslu
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Nikoli nisem razumel izdelka za rezanje, različne izkušnje, različna življenja, morda in sem preprosto izven stika. Toda zame je zlato pravilo res vrhunski izdelek. Nočem, da iščem stranke, želim, da oni iščejo mene, ker je moje sranje tako dobro, res se mi zdi, da je to brez pomena.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Tudi distribucija kakovostnega izdelka pomaga izločiti brezvestne akterje, kar koristi vsem.
 
Top