Potencial s fenilefrinom do metamfetamina?

mxtlrr_chem

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 29, 2022
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Ali bi ga lahko uporabili namesto efedrina, saj slednji ni več v prosti prodaji (in če je, je za njegovo pridobitev potrebna licenca, razen če ga izdelate sami).
Fenilefrin je nosni dekongestiv s kemijsko formulo C9H13NO2. Njegova formula je videti takole:

Ecmx06drGu


Ali obstaja kakšen potencial za to ali je preveč neučinkovit, da bi se uporabljal namesto efedrina?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
uhhg, moja napaka, mislil sem, da ste rekli fenijanilin. Ne, ta Oh na obroču je srhljivka, ki je ne moreš odklopiti, ne da bi uničil celotno tanko. Lahko ga zamenjaš in nato odstraniš substitut, vendar je cena previsoka.
 
Last edited:

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Če poznate kakšen način, morate to možnost podrobneje opredeliti. Ali bi bilo to nepraktično ali ne, ni pomembno. Postopek s fenilefrinom kot predhodnikom amfetaminov je zelo zaželeno znanje, za katerega se zdi, da ni mogoče. Zaradi znanja in morda priložnosti, da bi prašičem vrgli smeti nazaj v obraz, bi bili hvaležni za vsako informacijo, ki jo imate.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
No, stvar je v tem, da je bil psevdoefedrin hcl včasih na voljo v 60 mg generičnih tabletah. Feilefrin je na voljo v 10 mg tabletah, tako da jih je potrebnih 100, da imaš gram te snovi.
YiFkhJIlMf

Ideja je takšna. Zdi se, da obstaja nekaj načinov, kako to storiti. Prvi bi lahko bil cink v prahu ali 0,7-1,0 % žveplove kisline. Dehidroksilirate 5. položaj na fenolnem obroču fenetilamina. Nato boste želeli dehidroksilirati položaj 2 na propilnem delu. Končni konec propila ima že metil, 3 hidrogene, torej primarni amin.Potem morate samo še metilirati položaj alfa etilne funkcionalne skupine. Odvisno od tega, kaj boste uporabili, je odvisno, ali boste imeli D, L-met, L-met ali D-met. Predlagam D. Ni nujno, da gre v tem vrstnem redu, samo vse je treba narediti. Natipkal sem, kaj je vsaka stvar, tako da lahko uporabite UTFSE ali pogledate na Googlu ali kaj podobnega, da naredite poseben načrt glede reaktantov in topil ;0
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
V mojih nedavnih lovih za E ali PSE na lokalni ravni sem naletel le na te 10 mg fenilefrinove tablete, ki običajno vsebujejo paracetamol + drugo "sranje" Praktičnost je nepomembna tudi zame, Če je to mogoče in se sredstva lahko dobijo s trgovskih polic, me precej zanima. Vojak za sovražnikovo črto ne more samo naročiti predhodnikov, zato je to znanje bistvenega pomena. Morda bom to vzel za domačo nalogo in poskusil UTFSE narediti ta načrt, seveda bom potreboval pomoč, če kdo želi DM in primerjati zapiske. Predvidevam, da bom moral naročiti nekaj ma huang, da bi služil mojim raziskovalnim ciljem, v tem času. Hvala.
 
Top