• Welcome to the Australian section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Adelaide Poštne storitve proti nekomu, ki me je prevaral

FightMate

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej,

Iščem pomoč od katerega koli kul Aussie, Želite videti, če lahko kdo pomaga pri objavi pisma za goljufa, ki nas je prevaral za tisoče $. Lahko vam pokažemo dokaz itd. Lahko bi bila stalna delovna mesta

Imamo naslov osebe v Adelaidi, vendar se nahaja v tujini.

Če lahko pomagate, mi pošljite DM. Bila bi res hvaležna. Veselimo se nadomestila za pomoč!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
To spletno mesto izrecno prepoveduje doxxing in kakršno koli agresijo/nasilje. Pošiljanje pisma običajno vključuje znamko in kuverto ter poštnega dostavljavca. Žal mi je, da ste bili ogoljufani. Če boste ostali tukaj, tega problema ne boste imeli več. Lahko se celo dogovorite s komer koli na Zemlji in pridete sem ter uporabljate depozit, samo naj si ustvari račun. Če bodo zavrnili, vam bodo verjetno tako ali tako ukradli denar. Izrecno ne poveste ničesar, kar bi kršilo pravila, vendar imam občutek, da je to vaš namen
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
iam Interested In how you let him do that. did you give him goods now pay layer deal 🤷🏻‍♂️
 
Top