Question PMK etilglikidat iz Alibabe

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Ali je nakup PMK/BMK etilglikidata iz Alibabe varen?

Govoril sem z nekaterimi prodajalci, ki zahtevajo 30 % plačila pred odpremo, preostanek pa po prejemu paketa, prav tako jamčijo, da gre skozi carino, in pravijo, da bodo poslali drug paket, če se kaj zgodi.

Preden ponovno stopim v stik s prodajalci, ali bi mi kdo, ki je imel prejšnje izkušnje pri nakupu teh kemikalij iz Alibabe, povedal, ali so ti oglasi ponarejeni, prosim.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
U lahko uporabite za izdelavo mdma

(3,4-(metilendioksi)fenilmetanol)

 

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Kaj je to (3,4-(metilendioksi)fenilmetanol)? Ali ga je mogoče kupiti brez omejitev?

Za PMK etilglikidade ga lahko hidrolizirate in tako boste dobili MDP2P, ki je pripravljen za reduktivno aminizacijo
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Plačilo 30 odstotkov u0 vnaprej in preostanek, ko pride na vrsto, je dobra ponudba. Ali so številni prodajalci, ki ponujajo to
 

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Nameraval sem kupiti, vendar je prijatelj rekel, da so vsi oglasi ponarejeni, zato sem šel korak nazaj, ker zdaj nisem prepričan, ali zaupam tem oglasom ali ne
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Vse te namreč niso ponarejene. Preprosto si priskrbite vzorec za 120 dolarjev ali po tekočem ceniku. Plačajte 36 dolarjev in si oglejte, ali bodo prišli do izraza. Pri večini dobaviteljev od tam boste tvegali. Vsakdo to počne
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
3,4-metilendioksifenilpropan-2-on mdp2p

3,4-(metilendioksi)fenilmetanol) in je na evropi koliko u potrebujete
 

Attachments

  • 13VzRWEC5n.png
    13VzRWEC5n.png
    5.8 KB · Views: 122

adbb5clsupplier

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Če oddate naročilo, vam bodo verjetno rekli, da ga je carina zasegla, in vam poslali cel tovor škroba
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Čeprav nisem naročil pri podjetju alibaba, sem naročil pri podobnem podjetju. 300 usd za kilogram etilglikidata pmk, ki je prišel v približno treh tednih, če se ne motim.
 
Top