PEPAP

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Torej nisem kemik, vendar sem precej prepričan, da bi to moralo delovati, verjetno z zelo nizkimi izkoristki, vendar bi moralo delovati.


To bi moralo biti za OPPPP, vendar je splošna zamisel enaka.

Erowid
https://erowid.org ' prodinePDF
Sinteza prodinov

To bi moralo voditi do prve povezave, ki je splošna zamisel.

Alfa metil stiren, formaldehid, fenetilamin (zamenjajte metilamin v zgornjem dokumentu pdf s tem, saj je bilo rečeno, da bo to delovalo)


AMS iz kumen peroksida, mislim, da je najlažje naročiti kumileksil alkohol, nato pa ga dehidrirati, kot pravijo, s KHSO4, ali mislim, da morda s fosforno kislino. Ali pa preprosto naročite ams naravnost, vendar je to lahko nekoliko nadzorovano.

V bistvu boste torej potrebovali alfa metil stiren, ocetno kislino, ocetni anhidrid, fenetilamin in 37-odstotni formaldehid.

To bi moralo biti sposobno nadomestiti alfa-etil stiren, propionsko kislino, propionski anhidrid in metilamin iz sinteze prodina, samo naredite ustrezne izračune in nadomestite. Mislim, da propionske kisline/anhidrida ni treba nadomestiti, vendar pa ocetna kislina/anhidrida proizvede ustrezen PEPAP.

Vem, da je ta prispevek grob. Toda splošna zamisel, ob predpostavki, da deluje (povedal, da deluje), bi bila spodoben, relativno otc opiat. Priznavam, da je donos majhen, Wikipedija o PEPAP-u pa pravi, da stranski produkti, podobno kot MPTP, niso nevrotoksični. To je lepo.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Torej nisem kemik, vendar sem precej prepričan, da bi to moralo delovati, verjetno z zelo nizkimi izkoristki, vendar bi moralo delovati.
Pozdravljeni KK, to bo morda nekoliko lažje:
VhigTLB4j9


Sporočite mi, kaj menite.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
To se zdi dobra pot.

Skrbi me le sinteza fenil litija in njena varnost. Zanima me, kako nevarna je takšna sinteza in kako vnetljiv/strupen je PhLi
 
Top