VARNO NAROČANJE

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
Na temnem spletu imamo na voljo toliko možnosti, kje lahko kupimo kar koli. Vprašanje pa je, koliko možnosti imamo pri dostavi.
Seveda lahko uporabite svoj domači naslov (o čemer nerad razmišljam) in nekaj prevzemnih mest. Kaj drugega?:unsure:
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Mrtve kapljice, če je le mogoče, poskušajte kupovati samo mrtve kapljice. V nasprotnem primeru se bodo našli kreteni, kot je trg incognito, ki vas bodo začeli izsiljevati.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
Toda mrtve kapljice ne delujejo nikjer.. Torej, če želim Mrtve kapljice v Češki republiki, je to lahko odvisno od prodajalca, kajne?
 
View previous replies…

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Ne vem, ali to pokriva mrtva kapljica Tutorial, vendar morate poiskati appartements, v katerih nihče ne živi. Na primer rbnb, appartments for rent/sale itd.
Če potrebujete dodatne informacije, samo vprašajte.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
zanimivo. razmislil bom o tem. Ne zavračam ga.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
PGP naj bo tudi vaš prijatelj, če se ne morete izogniti pošiljanju na naslov. Nikoli ne zaupajte trgom, ki imajo vgrajeno šifriranje. Občutljive informacije šifrirajte sami z lastno aplikacijo
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Miner21....... mi, prosim, povejte več o tem, kaj imate v mislih v zvezi s "PGP". O katerih drugih možnostih je mogoče razpravljati. Večkrat sem zdravila poslal po pošti na dom, ker nisem vedel, kaj naj drugega storim. Pred kratkim sem droge poslal po pošti na prijateljevo hišo. Na mojem območju sveta ni mrtvih postaj, za katere bi vedel, da obstajajo. Pravkar sem prebral, da je nekdo poslal pošiljko v prazno hišo, vendar potem paket ni bil dostavljen in se je v bistvu izgubil. Torej obstaja nekaj tveganja. S tveganjem se strinjam, saj se naokoli giblje veliko pošte. Sprašujem se le, ali sem spregledal kakšno očitno rešitev. Tako kot VPN za OpSec je enostavno, samo naredite to. Tor je enostaven, preprosto ga naredite. BTC je enostavno, samo naredite to. Anonimna neregistrirana elektronska pošta je preprosta, samo storite to. Monero je nekoliko težje, vendar se splača, samo naredite to. Vse to opravim, nato pa pošljem po pošti na prijateljevo hišo in sem eno stopnjo oddaljen od tega, da me ujamejo. To je glavna šibka točka mojega načrta. Kakšne ideje imamo?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Tako vas PGP varuje pred tem, da bi tretje osebe videle vaše podatke. PGP pomeni precej dobro zasebnost. V osnovi si z drugo osebo izmenjujete ključe, tako da lahko drug drugemu dešifrirata sporočila, nihče drug pa ne more dešifrirati vašega sporočila brez vašega ključa. Kelopatra in GnuPG sta dobri aplikaciji. Preberite si o tem in se vrnite z vprašanji ali če potrebujete vaje.

Imel sem pakete, ki so šli tudi k prijateljem. Dokler vedo, da nekaj dobiš, in niso tip osebe, ki bi ti ukradla droge, bo delovalo.

Ne poznam boljšega načina, kot je pošiljanje v tvojo hišo ali k prijatelju. Morda, če imate podjetje, kamor lahko pošljete pošiljko? Ne priporočam poštnega predala, ker pa ni na vaši lastnini, kot tudi v vladni stavbi.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Tako vas PGP ščiti pred tem, da bi tretje osebe videle vaše podatke. PGP pomeni precej dobro zasebnost. V osnovi si z drugo osebo izmenjujete ključe, tako da lahko drug drugemu dešifrirata sporočila, nihče drug pa ne more dešifrirati vašega sporočila brez vašega ključa. Kelopatra in GnuPG sta dobri aplikaciji. Preberite si o tem in se vrnite z vprašanji ali če potrebujete vaje.
 
Top