O proizvodnji metamfetamina

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Prepričan sem, da ste zaposleni in da vas na desetine ljudi nenehno sprašuje o proizvodnji metamfetamina. Včasih si morda mislite: "Na forumu so o tem že teme, zakaj je treba odpirati nove teme?" Strinjam se z vami.

Na forumu ne želim odpirati nepotrebnih niti, ko pa o teh vprašanjih povprašam strokovne člane, so odgovori zelo pozni ali pa sploh niso odgovorjeni.

Občutek imam, da je na forumu več tistih, ki jim angleščina ni materni jezik, kot tistih, ki jim je materni jezik. Težko razumemo jezik kemije. Še posebej, če je v angleščini. Poznam korake, ki jih je treba izvesti pri proizvodnji, vendar teh informacij nisem uspel pravilno sestaviti v glavi.

Moja vprašanja so kratka, vendar so po mojem mnenju med najpomembnejšimi. Prepričan sem, da bodo vaši odgovori v veliko pomoč ljudem, ki jih zanima ta posel.

1 - Prebral sem, da je lažje in bolj donosno sintetizirati metamfetamin neposredno iz P2P kot sintetizirati amfetamin iz P2P in ga nato pretvoriti v metamfetamin.

Ali je metamfetamin hidroklorid z reduktivno aminizacijo s P2P učinkovit način za proizvodnjo v velikih količinah?

2 - Kolikor razumem, za pridobivanje metamfetaminovega hidroklorida ni dovolj. Treba ga je pretvoriti v d-metamfetamin hidroklorid s pomočjo vinske kisline. Ali se metamfetamin hidroklorid ne more uporabiti, ne da bi se pretvoril v d-metamfetamin hidroklorid?

3 - Ker ljudje ne morejo najti metilamina, za proizvodnjo uporabljajo različne metode. Vendar je to kemikalija, ki jo je enostavno sintetizirati. Zakaj ljudje raje ne sintetizirajo sami? Ali obstaja kakšna pomanjkljivost, za katero ne vem, vendar je med kemiki splošno znana?

4 - Ko želimo povečati ali zmanjšati obseg, kako se moramo odločiti o razmerjih reagentov, ki jih bomo uporabili?

Če na primer pri sintezi uporabimo 500 ml snovi X in 500 ml snovi Y, ali če jo želimo zmanjšati, ne deluje tako, da ju oba pripravimo po 250 ml?

Vnaprej se vam zahvaljujem za vsak odgovor.
 

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Psevdoefedrin lahko zmanjšate tudi s hidriodno kislino/rdečim fosforjem.
Morda se bo oglasil kdo drug, vendar nimam podlage za znanje o reduktivni poti aminiranja. D-meth je psihoaktivna sestavina. Tisti, ki te spravi v tek, levo-meth, ki ga lahko kupiš v Walmartu za nosno dekongestivno sredstvo, dobesedno aktivna sestavina je "levo-metamfetamin". Odpadki. Prav tako bi rad odložil drugje na skali. "Bolje je držati usta zaprta in pustiti, da ljudje domnevajo, da si idiot, kot pa jih odpreti in odstraniti vse dvome." Moj oče bi mi rekel. Sam sem še vedno zelo nov, zato ne bi rad napačno obveščal.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Zahvaljujemo se vam, da ste si vzeli čas za odgovor.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pozdravljeni,

razlog, da niste dobili odgovorov na svoja vprašanja, je v tem, da je bilo nanje že večkrat odgovorjeno v drugih temah v zvezi z amfetaminom / metamfetaminom.

Če torej odgovorim na vašo izjavo, da, ta nit je nepotrebna.

Lep pozdrav
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Potem bi moral vsakdo prebrati obstoječe knjige in postati kirurg.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Točno to počnejo študenti na univerzah.

Preučujejo učbenike in postanejo kirurgi.

Kar počnete vi, je, da zanemarjate učbenike in prosite profesorje za odgovore na vsak kviz, ne da bi vložili delo.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Zelo se opravičujem, vendar v tem besedilu ne piše "naučite me, kako izdelati metamfetamin". Očitno postavljam konkretna vprašanja. Vprašanja, ki so bila zastavljena v procesu razmišljanja in raziskovanja. Izrecno piše, da razumem metode, le v mislih jih ne morem sestaviti v urejen vrstni red. Na forumu ni skoraj nobenih informacij o zmanjševanju in povečevanju obsega. Prav tako piše, da sem izrecno prosil za povratne informacije drugih kemikov o uporabi in sintezi metilamina. Narava vprašanja pomeni, da so potrebne povratne informacije drugih kemikov. Gre namreč za vprašanje o izkušnjah.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Ker ga je prebral, je nato vprašal. Poglejte njegovo vprašanje, ali je videti kot neumno vprašanje? Kako se po vašem mnenju uči študent na univerzi? Ko preberejo knjigo, potem šele vedo, kaj naj vprašajo, če česa ne razumejo. Kakšna šala
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
41
Points
28
Pozdravljeni, dragi
v zvezi s sintezo metamfetamina ni pomembno, ali izhaja iz P2P ali amfetamina. To je odvisno od reagentov, ki so na voljo v vaši državi.
Drugič, na velikem forumu je nit, ki pojasnjuje sintezo metilamin hidroklorida iz amonijevega klorida in formaldehida.
Tretjič, poznate informacije in korake pri izdelavi odgovora
Da bi imel v vaši glavi elegantno in dobro razporeditev, je potrebna praktična izvedba. Um ne more shranjevati informacij. Lahko izbriše del, vendar ga praksa praktične sinteze prisili, da informacijo ohrani.
Začetnik mora narediti preprosto stvar, to je destilirati vodo. To je koristno z vidika nadzora temperature in prakse preproste naprave za destilacijo.
Četrtič, obseg razširitve in povečanja obsega je odvisen od vas. Vse, kar morate storiti, je, da podvojite količino reagentov in pripomočkov, ki se uporabljajo pri sintezi, pri čemer morate biti zelo previdni pri reaktantih.
Lep pozdrav
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Ne bi nam mogli biti bolj v pomoč. Najlepša hvala.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Če lahko vljudno prosim, bi rad postavil še nekaj vprašanj.

Ali je ista tehnika uporabna tudi za zmanjševanje obsega? Ali je zmanjšanje količine reagentov in pripomočkov za enkrat ali dvakrat dovolj? In ali to velja za vsako kemijsko reakcijo?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Če začnete s P2P, je izkoristek amfetamina že tako majhen, poskus pretvorbe v metamfetamin pa povzroči še večje izgube. Če pa kot začetni reagent uporabimo P2NP, je ta pretvorba mogoča. Kristalizacijo je mogoče poskusiti z uporabo suhega plina HCl v toluenu ali etru, filtriranjem oborjenega prahu in nato z uporabo vode in etanola za kristalizacijo prek nasadov kristalov d in l.
 

Attachments

  • QOe0ZJsA8B.png
    QOe0ZJsA8B.png
    1.3 MB · Views: 8

calmcatfather

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Pozdravljen, moj prijatelj. Iskal sem nekaj zelo razlagalnega ali popoln vodnik, kot si ti, vendar sem želel povedati, da ni treba iskati podrobnih informacij. Ko to storite in uporabljate informacije, ki so podane po vrstnem redu, začnete razumeti, kaj se dogaja, in začnete verjeti, da so napisane informacije dejansko zadostne. Najprej naredite, kar je napisano, odgovore na vsa svoja vprašanja boste našli v približno 80-90 %, ko jih boste sami preizkusili ali uporabili. Ne otežujte si stvari z iskanjem podrobnosti, kot sem to včasih počel jaz.

Dodaten pomemben nasvet: Usta in jezik imejte zaprta. Ne dovolite, da bi leva roka vedela, kaj počne desna.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Že dolgo časa je minilo, odkar sem to napisal. S tem sem že dosegel nekaj uspeha, vendar se vam najlepše zahvaljujem za vašo pripravljenost pomagati. Vaš odgovor bo koristen za ljudi, ki potrebujejo pomoč. Hvala. :)
 
Top