Question potrebujete pomoč

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Če želimo izdelati zdravilo, za katerega potrebujemo najmanjši proračun in lahko zlahka pridobimo materiale, kakšno naj bo in naj bo preprosto, kar lahko naredimo z osnovnim ali srednjim znanjem kemije.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Morda bi nam pomagalo, če bi vedeli, v kateri državi se nahajate, saj je v različnih državah dovoljeno kupiti različne stvari ali pa je mogoče pridobiti avtohtone rastline in jih zamenjati. Primeri: če ma hung raste tam, kjer živite, super. Ali morda betelov oreh. Ali Virola, Phylaris, Erythroxlum bi bilo primerno. Ekstrakcija eteričnega olja kot izhodišče je običajno lažja od popolne sinteze.
 

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
živim v Turčiji
ı want to made something but ı have love chemistry information can u recommend something to learn how to coke spesific one stuff
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nisem prepričan, kaj sprašujete, vendar če gre za " konkretno koks", ne. To je zelo zahtevna sinteza, ki zahteva popoln nadzor nad vsemi vidiki kemije. Negativne temperature, inertne atmosfere, ekgoninska motila ima veliko nagnjenost k epimerializaciji v psevdo... Natančen pregled prejšnjih metod je pokazal, da je več kot polovica od njih privedla do kemikalije z napačno prostorsko razporeditvijo. Enantiomer, izomer, diasterromer, mezo. epimer.
 

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
ali mi lahko poveste, kako naj sledim o osnovah kemije, imam srednje veliko kapitala, če mi predlagate način, bi bil zelo vesel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ali tam ne raste Papivar somniferum? Obstaja 100 stvari, ki jih lahko naredite z njim . Ekstrahirati ga ločiti, nadomestiti vsako stvar od najosnovnejše kemije 101 do molekul, ki so močne pri 10 mg. Mislim, da tam raste več vrst salvije, ki jih je mogoče ekstrahirati v močna zdravila za meditacijo (delirente). Ogledal sem si nekaj povezav o etnobotaniki. Niso ponudile nobene kemijske analize, zato ne morem govoriti z avtoriteto o drogah, ki tam rastejo. Pogovorite se s starešino ali z nekaterimi ljudmi, ki so seznanjeni z zdravilno uporabo rastlin. Zdravila proti bolečinam, pomirjevala, poživila, halucinogeni ... Zapišite si imena. Preverili bomo, ali lahko rastline prepoznamo, s tem pa tudi kemikalije, ki jih vsebujejo. Lotosovi cvetovi, trave, grmičevje, V številnih vrstah rastlin so droge in z zamenjavo nekaj molekul lahko dobimo močnejše droge. Morda Cathulus edulis? Zapišite tudi imena strupenih rastlin. Včasih je strup zdravilo in včasih je zdravilo strup. Vse je v odmerku ( ali razporeditvi molekul ).
 
Top