Moji poskusi s stresanjem in pečenjem

marges

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi, pišem iz Turčije, prišel sem brez gledanja Breaking Bad 😁 Forum spremljam že dolgo časa. Bolj ko si ga ogleduješ, bolj zapleten postaja. Poskušam razumeti in proizvajati tako, da ga uporabljam v praksi. Razumem, ko poskušam 😁
Danes sem poskusil narediti shake and bake s sestavinami, ki sem jih imel, mislim, da sem dobil pozitivne rezultate. Sestavine, ki jih uporabljam
--------------------------------
moja varnostna oprema
-lateks rokavice
-plinska maska, ki se uporablja pri požaru
-hlače in plašč z naramnicami, od*****imi proti požaru
-------------------------------------------------------
-belo gnojilo amonijev nitrat v prahu
-1 suho zdravilo proti prehladu
- Namesto goriva za kampiranje sem uporabil metilni alkohol in etilni alkohol, ki sem ju imel pri roki
-litij kovina
-Ta
- prašek za čiščenje odtokov

Ko sem združil vse materiale, se je reakcija začela zelo pozno, vendar ni potekala tako, kot sem videl v videoposnetku, temveč je bila prisotna rahla vročina.
Od časa do časa sem dodal čistilo za odtoke in nadaljeval z dodajanjem vode. Občasno sem ga stresal en dan. Nato sem jo filtriral skozi filter za kavo. Nastala je prozorna rumena tekočina. Nato sem v blazinico dal natrijevo sol in kislino ter nastavil mehanizem s cevjo. Ko sem v tekočino dovajal plin, se je pojavil rahel dim in ni bilo snega. Nisem izgubil upanja, ko sem na dnu videl nekaj kristalov. Ko sem tekočino trikrat filtriral, sem ločeno posušil filtre in tekočino.
- Nekaj tekočine v filtru sem opral z acetonom, preostali čisti beli prah je ostal v filtru in sem ga posušil ločeno.
- Tekočino sem dal na pladenj, ne da bi jo spral z acetonom, in jo posušil ločeno, naslednji dan pa se je pojavil bel prah.
-Prazno tekočino sem opral z acetonom in jo posušil na ločenem filtru, vendar so kristali izginili.

Zdaj imam plast belega prahu na pladnju in bel prah na filtru, ki sem ga opral z acetonom. Zdaj bom raziskal, kako ga lahko doma kristaliziram v preprosti obliki. O razvoju dogodkov bom ponovno pisal tukaj.

Poleg tega sem na tržnici kupil pršilo za čiščenje obročev in ga bom poskusil uporabiti namesto zagonske tekočine. Sprašujem se, zakaj ne sneži, ko dam plin.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ugibam, da je v njej voda. Če ste bili uspešni pri protoniranju kemikalije, ko je hcl,mitmpredpita iz nepolarnega topila, vendar je zelo topna v vodi in samo preide v vodo, namesto da bi se oborila
 
Top