mešanje metamfetamina z marihuano

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
ali obstaja način, kako zmešati metamfetamin marihuano in jo nato kaditi. Ali bi jo zmleli v prah in jo prosto bazirali kot kokain in travo ali pa lahko samo naredim tekočino in vanjo dam travo, da se vpije in posuši na travo
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Na voljo so navodila o tem, kako razpršiti sintetične kanabinoide na plevel.

Če gre za to, da bi bila vaša trava močnejša, potem je to prava pot. Nekateri noidi povzročajo večjo zasvojenost kot sam metamfetamin (preverite 5CL-ADB-A).

Meth potrebuje večje odmerke, da vas omamlja, ljudje pa ga bodo čutili (potrebujete vsaj 10 mg, da ga sploh rahlo začutite), pri kajenju pa bo smrdel po amoniaku (mačjem urinu).

Medtem ko 5cladba potrebuje le 0,1 mg, da ga začutite, 1-2 mg pa vas bosta dvignila na Luno. Ni mogoče zavohati 1 mg. Isti receptor v vaših možganih oziroma ista kategorija drog, zato bo povzročil bolj ali manj enako "vrsto vzhičenja". Meth bo zmotil vaš spanec, zato bo uporabnik to opazil.

Kako se sintetični kanabinoid razprši na cbd budz?

Začnite s približno 0,5 mg/budz za močno omamo. Praška ne morete preprosto "dati na budz", ampak ga morate raztopiti v etanolu. Koncentracija (mg/ml 5cladba/etanol) je odvisna od tega, kako tanko/koliko etanola boste razpršili naenkrat. Vaša steklenička z razpršilom mora omogočati razpršitev majhne površine in mora biti zelo redka. Stekleničke za razprševanje parfumov so za to kot nalašč. Če prepogosto uporabljate plastične razpršilke, bodo na koncu razpršile veliko več tekočine kot običajno.

Kakor koli že, praktičen primer: Na posameznem območju želite razpršiti samo enkrat*. Recimo, da vaša steklenička razprši krožno površino 10 cm^2 in recimo, da lahko na to površino namestite približno 10 g ravnine, če je vaš cilj 1 mg/g plevela, potem je zadnji korak ugotoviti, koliko ml razpršite na eno pršenje. Tako napolnite stekleničko z npr. 10 ml etanola in preštejte, kolikokrat morate pršiti, da jo izpraznite. Če poenostavimo, recimo, da ste za izpraznitev 10 ml etanola potrebovali 5 pršenj. V tem primeru mora eno pršilo vsebovati približno 10 mg sintetičnih kanabinoidov, da bi napolnili 10 g cbd popkov na 10 cm^2 površine. Potrebovali boste mešanico 5mg/ml 5cladba/etanola in jo razpršili enkrat.

Nato ga posušite (ne traja tako dolgo) in kadite, zabavajte se. 0,5 mg 5cladba/bud je približno povprečen odmerek in je približno tako močan kot običajna trava.

* Na posamezno območje razpršite enkrat, ker etanol posuši plevel in lahko spremeni vonj. To lahko premagate z uporabo arom, kot so terpini iz prave trave, ki so zelo dragi, ceneje je uporabiti aromo limone (in jo prodajati kot limonino meglico). Obv. če uporabljate aromo, morate preračunati, "kolikokrat moram pršiti, da izpraznim 10 ml" pri enaki koncentraciji. Tekočin ne morete mešati, ker je za izpraznitev 10 ml vode morda potrebno več ali manj pršenj kot za izpraznitev 10 ml etanola. Enako velja za 8 ml etanola + 2 ml arome, ki potrebuje več ali manj pršenja za izpraznitev kot 9 ml etanola + 1 ml arome.
 
Last edited:

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Mešanje poživila in pomirjevala je približno enako kot mešanje uspavalne tablete in odvajala. Če želite povečati vnos marihuane, preučite mehanizem njenega učinka na telo.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Strinjam se. Načeloma uporabniki metamfetamina pravijo, da je varno kaditi travo, vendar učinki niso enaki.

Mislim, da želi povečati moč svoje trave s cenejšim dodatkom, potem so sintetični kanabinoidi prava izbira.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Učinki marihuane so zelo odvisni od sorte rastline in izkušenj pri uporabi. Slej ko prej bodo vse sorte prešibke za določen organizem. Po tem običajno ni nič dobrega.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Naredil sem izkušnjo, da bo Ritalin povečal visoko nenormalno.

Ritalin ni metamfetamin, vendar kdo ve, morda so učinki podobni.

Ritalin sem uporabljal približno 5 tednov med pripravami na izpite (vsako jutro sem vzel 20 mg tableto). In po približno 1d je bila trava, ki sem jo kadil, veliko veliko močnejša kot običajno in več ljudi mi je poročalo o enakih izkušnjah z ritalinom + travo.
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
47
Points
3
Mešanje marihuane in metamfetamina v eno sestavino je nerazumno dejanje. Veliko lažje je izdelati samostojno kombinacijo z vsako od drog posebej. Vendar se morate zavedati, da kombinacija stimulansov in marihuane povzroča paranoidna stanja, učinki trave pa bodo spremenjeni. Bolje je kaditi travo po 3-4 urah po prenehanju glavnih učinkov metamfetamina, da se izognete slabim psihičnim stanjem.
 
Last edited by a moderator:

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
47
Points
3
Skoraj vsi noradrenalinski/dopaminergični stimulansi krepijo učinke marihuane. Toleranca na marihuano se s tovrstno uporabo močno poveča, zato se je najbolje izogibati kronični kombinaciji stimulansov in marihuane. Če z marihuano zmešate stimulans, ki vpliva tudi na serotoninergični prenos, bodo zaradi povečane stimulacije receptorjev 5-HT možni psihični neželeni učinki.
 

CapeDave

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 2, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
plevel je uvrščen med poživila
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
221
Reaction score
228
Points
43
V kateri klasifikaciji? Aktivne sestavine konoplje so psihedeliki in ne poživila.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
264
Reaction score
282
Points
63
Splošno sprejeta klasifikacija psihoaktivnih snovi še vedno ne obstaja, vendar plevel zagotovo ni psihostimulant
 
Top