odmerjanje metilfenidata

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ali mi lahko kdo pomaga pri odmerjanju metilfenidata? odmerek, zaradi katerega se bom počutil visoko... v nekem članku sem prebral, da če se ritalin vbrizga intravensko, lahko dejansko povzroči skoraj visoko raven kokaina. ne vem, ali je to res, vendar moram res vedeti, kakšen je zlorabljen odmerek in,, bolj bi mi pomagalo, če bi bil odmerek namenjen za intravensko dajanje
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
47
Points
3
Uporaba metilfenidata intravenozno je skoraj nerazumna. To zdravilo se uporablja predvsem za zdravljenje odvisnosti od psihostimulansov in zdravljenje ADHD. Ima zelo gladko farmakokinetiko, ki bo možnost doseganja učinka kokainskega napitka zmanjšala na nič. Obstajajo tudi tehnične težave pri pripravi za intravensko dajanje tablet v obliki ritalina. Veliko bolj racionalna je uporaba drog, kot so mefedron, metilon ali MDPV, za intravensko uporabo z učinki na dopaminergične centre v možganih. To bo bližje kokainskemu opoju. Vendar vedno preverite intravenozno odmerjanje tovrstnih drog in bodite previdni.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Tega ne bi priporočal, vendar sem si včasih vbrizgal generični 20 mg oranžni metilfenidat podjetja Danbury pharmaceuticals. Po segrevanju v vodi sem naredil do 7 tablet v 3ml brizgi. Ogromno močnega navala, komaj sem dihal. Bilo je skoraj tako kot iv kokain, vendar kratkotrajno in comedown sucks .. Danbury 20s je imel najmanjšo količino pufrov, večina drugih blagovnih znamk samo gel up. Če kaj, bi samo smrkal. Bodite varni!
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
256
Reaction score
279
Points
63
To je grozno! Kategorično je prepovedano intravenozno dajanje v obliki tablet! Zapomnite si to, prosim!
 
Top