METODE POŠILJANJA IZ BRAZILIJE V EVROPO (IM IZ BRAZILIJE)

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Hey family im from Brazil, Looking for methods to send fish scales to Europe or countries, anyone looking for a good partnership or a real job, let's get to work!
 

Idontcarethatmuch

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 17, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
KAKO?
Kola iz Brazilije se sliši lepo, toda če želite to storiti preprosto po pošti, tudi kot takojšen zaseg na evropski carini
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Prijatelj potrebujem metode novic, i no post ni boljša izbira !!!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
V njem ni novih metod. Potrebujete partnerje v Evropi, ki lahko pod krinko zakonitih lažnih položajev blago odnesejo v podjetje.
 

Idontcarethatmuch

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 17, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
po mojem mnenju tihotapljenje koksa v manjšem obsegu iz SA v EU ni izvedljivo za daljši čas. Vaša povezava tukaj bo kmalu razbita. Ne brez razloga so karteli prekleto bogati in ne cel kup malih tihotapcev po smogu.

Če želite vseeno poskusiti, ne smete pošiljati majhnih paketov prek hitrega, zasebnega iskanja, z navedeno vrednostjo manj kot 150 EUR. Prav tako ga ne utekočinite in nato ponovno kristalizirajte v tkanino ali kaj podobnega ali ga pošljite v tekočem stanju, ker bi bil potem še bolj zakamufliran.

Če želite iz tega narediti večjo operacijo, česar prav tako ne priporočam, ne bi nikoli poskušal prepričati brezdomca v Evropi, da prek spleta registrira podjetje (v večini evropskih držav bi to moralo biti mogoče), vključno s številko EROI, za katero verjetno potrebujete tudi davčno številko osebe. Ne enako. Ne zaposlujte tistih goljufov, ki prodajajo prave račune spletnih bank, ker vedo, kako se prebiti skozi možne postopke preverjanja identitete. Nikoli ne pošiljajte lesenih škatel s tipičnimi brazilskimi stvarmi v Evropo prek prevoznega podjetja. Vaš evropski partner mora potem "samo" zaposliti prevozno podjetje (ki ga mora plačati z bančnim računom teh spletnih fantov), ki te škatle dostavi na kraj, kamor se prilega tovornjak z nakladalnimi škatlami (npr. veleprodajna tržnica).Še slabše bi bilo, če bi v škatlo dali nekaj tehničnih stvari, da bi lahko preverili, ali je bila škatla kaljena. Poleg tega bi morali biti podatki vedno posredovani neposredno vam in ne objavljeni na obskurnem računu na Twitterju...

JAZ BI TO STORIL! DOBRA IDEJA!
Honi soit qui mal y pense
 
Top