METAMFETAMIN PSE-RP-I2 Redukcija

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
psevdoizvlečen način naravnost v E, ker mi metoda A/B ni delovala.
120 mg psevdoefedrin sulfata + 5 mg loratadina v eni tableti
10 g psevdoefedrin sulfata
15 g jodovega kriptalinskega granulata
5g RP
5ml h2o
refluks
zgodilo se mi je, da je med reakcijo po eni uri popustil tesnilni trak med vratom banke in hladilnikom in začelo se je močno kaditi. ali je mogoče, da je izhlapeval tudi meth?
to se je zgodilo pri temperaturi 120 C. izklopil sem kuhalnik in počakal, da se je ohladil, da sem lahko popravil tesnilni trak. in spet sem ga začel segrevati, vendar šele naslednji dan, ker potem nisem imel časa.
Ali je mogoče, da je ta prekinitev poškodovala reakcijo?
ko sem jo začel ponovno segrevati pod povratnim kondenzatorjem (balon, ki je bil nameščen na koncu) na 130 C, sem to temperaturo vzdrževal eno uro.
nato sem pustil, da se ohladi, vanjo vlil vodo in jo filtriral.
Celotna zmes je bila zelena. Je to normalno?
Pričakoval sem, da bo rumenkasta ali bistra.
Vseeno sem nadaljeval, dodal sem NAOH, da je ph 12+
nato sem dodal 2x 100 ml ksilena
(spodnjo plast sem dal navzdol)
ksilen sem izpirala s hladnim, toplim in hladnim DH2O
V Buchnerjev lijak s filtrirnim papirjem sem dal MgSO 4, skozi katerega sem prelil plast ksilena.
Nato sem plast ksilena zaplinil s plinom hcl (nacl + h2so4, posušen nad CaCl2).
Razočaran sem, pričakoval sem večji izkoristek, vsaj 6 g, namesto tega imam 3 g belega prahu.
Poskusil ga bom rekristalizirati.
Ta prah sem raztopil v čaši v vročem izopropilalkoholu, dodal približno 10 ml acetona, jo pokril in dal v zamrzovalnik.

Morda je sreča izgubljena, morda nimam dovolj znanja.

Tukaj je rezultat

 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Prosta baza metamfetamina lahko odleti s hlapi, vendar morda ne gre le za to. Pri tej tehniki sinteze nastajajo reakcijski stranski produkti, kar je razvidno iz barve zmesi. Menim, da je tako majhen izkoristek posledica kombinacije več dejavnikov.
Ali ste prvič sintetizirali metamfetamin na ta način?
Menim, da je to vredno ponoviti in pridobiti izkušnje.
Dobljeni met je na fotografiji videti odlično. Ekstrakcija, zakisanje in rekristalizacija so bili uspešni.
Ali je bil metamfetamin dobre kakovosti?
 
Last edited:

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
To reakcijo sem nastavil že približno 2x, vendar mi je še nikoli ni uspelo izvesti. Dal sem jo prijatelju. Že dolgo ga nisem videl. Nimam možnosti, da bi ga to vprašal. Iz lastnega stališča vonja vem, da ko sem užival metamfetamin iz razpoložljivih virov, je bil metamfetamin grenak, imel je poseben kemični vonj. Ta moj izdelek je bil prav tako grenak, vendar ni imel vonja. Majhen košček izdelka sem dal raztopiti v vodo in meritev pH je bila modra.

Zahvaljujem se vam za odgovor, vsekakor bom poskusil še enkrat.
Nato bom svoje delo objavil na forumu
 

Ouroboros369

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Zdi se, da ste imeli spodoben uspeh. Neštetokrat sem poskusil rp/i redukcije in vedno imam težave s tem, da bi bil moj pfed čist, zato se mi reakcija pogosteje kot ne izjalovi.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Zaradi odzivnega časa LWR 36-48 ur (največ 120°) je bilo idealnih 107,5-112,5°, povečanje na 0,8 ml dh2o - 1g E. Donos se je povečal z 42 % na 57 %. Če imajo možnost in čas, lahko poskusijo.

Veliko sreče
 
Top