Question Pomoč za metamfetamin?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Ali mi lahko kdo z malo več izkušnjami in z morda kakšno dobroto pomaga?
Rad uporabljam amfetamin, vendar bi rad poskusil in kadil metamfetamin, ker sem radoveden za moč!
Toda v medijih nenehno govorijo o "super" metamfetaminu, ki prihaja iz Mehike, ker je narejen iz P2P, ali je to res, da je metamfetamin, ki je narejen iz P2P, veliko bolj močan kot metamfetamin, narejen iz efedrin hidroklorida?
Prav tako so povedali, da so vsi testirani vzorci precej nad 90-odstotno čistostjo? Ali je to res ali gre za še eno kampanjo vojne proti drogam? In potem zadnje vprašanje je tukaj nekdo, ki je dobil nekaj res močnega +90% metamfetamina za prodajo, ki pošilja v Evropo rad bi izvedel občutek sam... 🫣😅
Hvala vnaprej.
Pozdravi,

MisterAnonymous.
 

yourMomSaysHi

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Meta, ki jo imate v Evropi, je tako ali tako proizvedena pri Mehičanih ali uvožena iz Mehike.
kdor je kdaj rekel "super" met, bi se lahko spomnil mehiških "superlabov", na katere pomislim, ko pomislim na novinarje in senzacionalizme. kje ste slišali za to fešto? Ni tam, kjer se konča "super". Kolikokrat je treba izdelek iz sinteze p2p enantioseparirati, očistiti in rekristalizirati, je super frustrirajoče in super dolgotrajno, da se od racemata pride do izdelka, ki je enako močan v primerjavi s preprosto redukcijo efedrina: S(+)MA.

Zelo verjetno je, da boste v izdelku tako ali tako imeli dve do tri najznačilnejše snovi za rezanje. Videl sem rezultate več kot 10 prodajalcev DNM iz leta 2022, od katerih so vsi trdili, da zagotavljajo 99+ odstotkov, laboratorijsko testiranega, nerazrezanega d-MA, neposredno iz laboratorija. Eden od njih je bil res 96-odstotno čist, vsi drugi pa so bili le okoli 50-70-odstotni. Žal se nekateri, odvisno od metode analize, v slabo izbranih analitičnih instrumentih sploh ne pokažejo.

Moje mnenje izhaja iz poznavanja ljudi, ki že desetletja uporabljajo oba načina vnosa:

Če ste srečni uporabnik A, se izogibajte poskusom kajenja MA. Z lahkoto boste porabili 5 g na dan, medtem ko bi vas 20 mg peroralno spravilo skozi enako časovno obdobje. Ljudje, ki ga kadijo, ne bodo prenehali. Ker hrepenijo po dejavnosti, ki jo lahko MA razvije, ko jo jemljejo oralno. Samo da je ni, kar pozitivno potrdijo (in vzamejo še en udarec iz cevi). Nadaljujejo. Kot pri cracku. Ne poznam veliko ljudi, ki bi ga smrkali. Morda lahko kdo kaj pove o tem.
 
View previous replies…

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Hvala za nasvet, vendar sem dovolj trmast, da ga bom enkrat pokadil in to je to, tako kot sem enkrat pokadil crack in enkrat obul čisti heroin številka 4. Zelo malo verjetno je, da bom postal suženj, to je pač to, kar sem kot oseba, radoveden sem samo zaradi potence in ko sem enkrat padel, sem dobil, po kar sem prišel, in se ne bom vrnil....
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
In mislim, da ima ponos veliko opraviti z njim eden od smrtnih grehov številka 1 s kroglo, če se spomnim Sveto pismo pravilno 🙄😅
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Metamfetamin v Evropi izdelujejo Mehičani? To je bilo pred 3/4 leti, proizvajali so ga Mehičani z metodo al/hg danes na Nizozemskem veliki proizvajalci uporabljajo pt/h2 (katalitično hidrogeniranje) za izdelavo proste baze, ločene z vinskim kamnom. In prodajajo d-meth. (Nekateri opravijo postopek racemizacije L-metha in ga nato ponovno ločijo).

In lahko vam povem, da so Mehičani opravili boljše delo z al/hg!

Slišali smo veliko pritožb glede metode pt/h2. In veliko ljudi lahko reče, da gre za isti izdelek. Vendar uporabniki čutijo razliko.

Sam tega nikoli nisem uporabljal, ampak to so mi povedali ljudje, ki prodajajo...
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Bro smoked it's for people what don't have something to do or what doing with time or living life without hobby, they thinking like a just water pipe it's fine, sniff it for person who don't want sit on ass in home behind windows and ... I hope so you understand what I mean 🤘
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Ja, to je res, samo imam imuniteto proti amfetaminu in bi rad poskusil met, če bi mi vrnil stari občutek, ni pomembno, ali ga kadim ali njuham, ampak če rečeš, da grem na črto, bom upošteval tvoj nasvet in mu sledil 🙏
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ja, vem, ampak potrebujem ali kot ne vem... brez tega trenutka, ko ga vzameš in nekaj minut jokaš, ni to čarobno, kar hočem 🙄
 
Top