Question Melteloidine

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Zanima me, ali ima kdo kakšno idejo o sintezi iz Erythroxylum australe, saj naj bi bil alkaloid podoben kokainu, kot je opisano v tem članku.

Hvala

 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Če želite izdelati nekaj, kar lahko konkurira kokainu, izdelajte mefedron. mehiškim prijateljem smo nekoč poslali majhno serijo kakovostnega mefedrona, tam se nas še vedno spominjajo in so dobrodošli.
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
V resnici ne poskušam tekmovati s kokainom, temveč iščem stimulans, ki ga je mogoče sintetizirati iz rastlin ali kemikalij, ki so na voljo v Avstraliji, kjer je večina kemikalij, potrebnih za proizvodnjo stvari, kot sta metamfetamin ali mefedron, močno omejena in javnosti nedostopna, za razliko od Erythroxylum austral , ki ga je mogoče imeti/ gojiti v vseh zveznih državah, razen NSW



 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Prepričan sem, da lahko v Avstraliji zagotovimo vse, kar potrebujemo za sintezo mefedrona ali a-pvp. Če vas to zanima, se obrnite na @HIGGS BOSSON, lahko vam pomaga urediti dobavo
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko vi ali ct @HIGGS BOSSON dobavljate od ljudi v Avstraliji, saj je naš mejni nadzor za stvari, ki prihajajo v Avstralijo od mednarodnih pošiljateljev, neverjetno strog in bi bile najverjetneje zasežene
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Menim, da smo kos tej nalogi.
 

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Zato se sprašujem o vseh teh prodajalcih na bb, ki se hvalijo s 100-odstotno uspešnostjo prevajanja kemijskih pre kletvic v Avstralijo iz tujine. Je to prevara?
 

weeds

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Ne bi bilo slabo, če bi se preselil v Avstralijo in prodajal mefdrone.
Ali je 4-metilpropiofenon, predhodnik mefdrona, zakonit v Avstraliji?
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
S prodajo mefdrona v Avstraliji bi zaslužili precej denarja, vendar je žal 4-metilpropiofenon v Avstraliji nezakonit, tako kot so nezakonite tudi vse kemikalije, potrebne za izdelavo 4-metilpropiofena.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
kar sem prebral, je govorilo o tropanskih alkaloidih, podobnih sopolaminu, hioskaminu in atropinu. SAR te kemikalije nakazuje, da se boste zastrupili. Uživajte v svojem deleriju!
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko to nekoliko podrobneje pojasnite
 
Top