MDPV najboljši ROA

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Hej,

pred kratkim sem pridobil nekaj MDPV. Po tem, ko sem se šele seznanil 2ith pyros ko alfa pvp je bil na vrhuncu. Njegova priljubljenost me zanima kot najboljša pot. Včasih sem ljubil visoko, če IV a pvp, zato me zanima... ali je vape dobro. ali naj to popolnoma preskočim in grem naravnost na iglo?
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
To je res enostavno vprašanje.
Obstaja samo ENO
Obstaja samo en ROA za vse pirotehnike: Vaping.
Vse drugo je potratno.
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
res? pv se zdi, da je v prahu. ampak ja, bil sem 100 odstotkov s teboj, dokler se sranje ni poslabšalo in sem se odločil, da poskusim iglo WOW
 
View previous replies…

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
V čem točno je težava s prahom in vapingom?
Če poznate tehniko (premikanje kozarca), ga lahko zelo dobro vapirate.

Igla je bolj nevarna, ustvari več škode, za pirotehnike pa ne prinese večjega navala itd.
 
View previous replies…

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Mislite?.I've iv'ed alfa pvp in čeprav mi je ta roa všeč, lahko čutite, da vam zažge viens in im prepričan, da je veliko bolj strupena. Vendar se strinjam, da je vaping veliko bolj kompulziven. Vsaj jaz lahko odložim iglo za 4 do 6 ur. Ne bi šel tako daleč, da bi rekel, da je to varna droga... priznajmo si, da tega sranja ni mogoče uživati na varen način... gre za zmanjševanje škode.
 
  • Like
Reactions: vis

NotAsImmortalAsBelieved

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Imate popolnoma prav, ni načina za varno uporabo pirosa, tudi jaz sem za zmanjševanje škode.
Kar sem želel poudariti, je, da je uparjanje/kajenje bolj škodljivo, ne samo zato, ker je kompulzivno - to bolj uniči pljuča, zobe in glavo itd. kot slamnik vsakih 4-6 ur, ampak tudi zato, ker uparjanje zahteva spretnost, saj gre lahko, če je pvp ali pihp itd. zažgan ali celo pregret, zelo hitro zelo narobe.
Videl sem kup mladih "kul" otrok v popolni psihozi samo zato, ker so mislili, da vedo bolje, krivim njihov instinkt samoohranitve, ki ni dovolj razvit..
Vsi nimajo "mentorja", kot sem ga imel jaz, ki bi jim rekel, naj se znebijo vžigalic/gorilnikov, sicer njihova piro kariera ne bo trajala dolgo...

Vedno sem se spraševal, kako je, ko se počutiš pri IV a-pvp... Včasih sem se ukvarjal z metom, pred davnimi časi, in od takrat nisem doživel ničesar, s čimer bi to lahko primerjal. Morda bi zdaj, ko pišem to objavo, lahko zbral nekaj izkušenj, ki bi lahko spominjale na hitenje, če bi jih združili.

Btw, rad sem smrkal drobne koščke pvp med cevmi, ker je ustvaril časovne presledke med cevmi, zato je bil dosežen spodoben naval iz vapinga.:)
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
3 jo je absolutno mogoče uporabljati odgovorno pravzaprav jo nekako tudi sili zaradi ničelnega povratka da se proizvede več dopamina in potem je ponovni privzem blokiran traja nekaj časa pomanjkanje informacij o tej spojini je edino, kar je narobe z njo in kdo bi lahko rekel, da spojine ni mogoče uporabljati odgovorno se imenuje zdaj si to povejte, če ne poslušate, potem ste morda vi tisti, ki imate težavo
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Ne želim, da bi ga prodajali kot dobro idejo, in da, je neverjetno uničujoč in ga res ne priporočam, toda kar zadeva vašo pripombo o hitenju. (Moje izkušnje so z a-pvp in nekaj drugimi pyros) podobno kot kokain hitenje ni le bolj intenzivno, ampak se skoraj spremeni v drugačno, bolj intenzivno visoko. To je zelo destruktivno tho
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Prav tako želim poudariti, da ljudje, ki sem heroin iz razloga, da ne gre za kompulzivne droge. Kokain in piro vas bosta zaradi občutka, da nikoli niste zadovoljni, v manj kot enem dnevu spremenila v punčkasto blazino. Bolj me zanimajo ljudje, ki so že poskusili to pot in vaping ali če je mdpv na splošno težje vspe ali ima drugačen roa kot klasični pyros kot a-pvp. To je drago in ne želim zapraviti
 
  • Like
Reactions: vis

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni! Ali lahko prosim dm o tem, kje bi lahko našel tudi kakšno?
 

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Odgovor je intramuskularna injekcija. Da, fantje, verjeli ali ne, to je najboljši ROA za pirotehnike. Najboljši učinki in skoraj neobstoječi neželeni učinki
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Tako kot sem mxe ahhhh statično in tisto skoraj oh *****, ki nikoli ne pride

Iv 20mg mdpv je druga najbolj evforična spojina vseh časov imo samo pazite na odmerek večji odmerki niso zabavni varni niti ne vplivajo na trajanje im rambling ampak popolnoma uničijo željo po hitrosti

Dva centa
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Večina pirov je odlična v vape soku z nič niklja in dobrem mod tankom. To je enostavno in učinkovito. Prihrani veliko izdelkov in še vedno vas razjezi
Meth pipe so dobre, vendar raje uporabljam divine tribe v4, namenjen za vosek, vendar je kul, ker lahko uporabiš hydro whip in ga pritrdiš na suhi bong. To počnem, da naredim monstrske udarce. Zdi se mi, da voda absorbira piro, zato je ne uporabljam.
Boofing je blizu i.v.
I.V. je kralj. Če imaš čisti sint, kot je tisti v Španiji iz s.i. pred leti, ki ti ni zajebal žil, drugi sint pa bi mi hudo zajebal sranje. A-pihp in aphp sta mi izžgala žile. Ne bom več uporabljal i.v. Ampak ta hitenje je tako veliko bolje, da je najboljši kokain je neverjetno in če apvp kdaj pride nazaj ali sem ugotovil, kako ga narediti, bom šel na najdaljši binge ever lol in kupil toliko, kot si lahko privoščim
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Včasih sem opravljal veliko prevajanja, zlasti ko je bil zakonit, in lahko potrdim, da je freebasing najboljši za prevajanje.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
40mg Iv 20mg mxe dopaminski cunami
 
Top