Question Največja velikost sinteze/proizvodnje za eno osebo?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Zanima me, kako velik je lahko posameznikov laboratorij in kakšne količine lahko prenese, glede na težo, samo z eno osebo. Posebej amfetamini

Obstaja stara, zlahka najdena spletna stran o obsežni proizvodnji metamfetamina, za katero se je zdelo, da obvladuje nekaj kilogramov naenkrat.

Sprašujem se, kako velike količine je mogoče doseči brez opreme z motorjem, kot so viličarji, in steklenih ali jeklenih reaktorjev.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pozdravljeni,

Jezus Kristus, od kod prihajajo vsi ti ljudje?

Imate kakšne izkušnje iz delovnega življenja?

Vaša vprašanja so odvisna od osebe, ki opravlja nalogo.

Ena oseba lahko opravi le 100 g, druga 2 kg.

Preprosto začnite brati in poskusite ugotoviti.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Pri tem mislim, da je to seveda odvisno od posameznikovih izkušenj, znanja itd. Toda na določeni točki se pojavijo fizične omejitve, ki bodisi zahtevajo več ljudi bodisi opremo z motorjem.

Če sem morda bolj jedrnat, ob predpostavki, da je nekdo povprečen kemik, kakšna je splošna največja velikost, ki jo lahko opravi pri sintezi? Po mojem iskanju se zdi, da je to nekaj kilogramov.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Vse je seveda odvisno od znanja, načina sinteze in predhodnikov. V enem dnevu lahko izdelate tako 100 g kot 100 kg.
Zato je treba natančno opredeliti ... kakšne prostore imate in kakšen proračun imate za naložbe v predhodnike in opremo.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
V tem primeru vam bom dal prednost dvomu.

Sam na primer nisem kemik. Toda moje vsakodnevno delo zahteva, da sem zelo organiziran, samostojen in visoko izobražen.

S svojo trenutno postavitvijo lahko vsak dan proizvedem 1,5 kg.

Če bi investiral v večji laboratorij z več opreme, ki ne bi štela kemičnega reaktorja, bi lahko vsak dan proizvedel 5 kg.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Dobesedno tone, če imate prostor za večnadstropni reaktor z maso 2-4 tone. vendar boste morali biti fit, saj bo samo po stopnicah gor in dol veliko.
 
Top