Question pri izdelavi 4MMC LAB, na kaj moram biti pozoren? [OPSEC WISE]

ShiftingWaterfall

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Želim se lotiti izdelave 4mmc, vendar nisem povsem prepričan, kje začeti. najprej imam 0 izkušenj s kemijo. želim narediti majhen do srednje velik laboratorij (za izdelavo največ 1 kg mefedrona naenkrat)
predvidevam, da bi bilo najbolje najprej nabaviti vse kemikalije, nato pa še steklovino? kako tvegano je naročanje naključnih kemikalij iz EU (ali se bo človek samodejno znašel na kakšnem nadzornem seznamu?)
moja največja težava je, da nimam prostora za kuhanje, razen doma, kar je z vidika varnosti precej neumno. katere prostore za kuhanje bi mi priporočili?
 

ryry1984

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
3
Reaction score
9
Points
3
da bi bili najbolj varni, ne želite nobene povezave s svojo identiteto. zato poiščite prijatelja ali nekoga, ki mu lahko plačate za uporabo njegovega imena in naslova, ali pa navedite samo lažno ime. (seveda). z vidika morebitne obsodbe ne pošiljajte vseh kemikalij skupaj, pošljite jih v parih na nedolžen način, tudi nadzorovane predhodne sestavine (resne) naj kompanija spremeni etiketo. ne pošiljajte opreme s kemikalijami, pošljite ločeno, po možnosti na drug naslov ali še bolje na dva različna naslova. samo poskrbite, da ne bo vse skupaj prispelo. če ni skupaj, policija ne bo imela primera.
Če ste storili druga kazniva dejanja, se zavedajte, da ste lahko že pod nadzorom, v tem primeru je vse zgoraj navedeno še pomembnejše.
kje kuhati? zdrava pamet pravi, da nekje na mirnem in odmaknjenem kraju, na podeželju, vedno se izogibajte varčevanju in opravljanju stvari na svojem domu. ne srajte na svojem pragu, to je pravilo številka 1. !!!!!! Vedno mi je bila všeč ideja o stanovanju v zgornjem nadstropju za ne prevelik zalogaj. v pol zasedenem stanovanjskem bloku. Če lahko najdete prodajalca, ki mu lahko zaupate, na primer id upam, da so prodajalci tukaj, bi bilo najboljše mesto za nakup, saj lahko zahtevate vse spremembe imena / skrivnost, ki jo želite brez paranoje, razmišljanja, da vas bodo prevarali ali nastavili.
To je samo moje mnenje, mimogrede, veliko sreče
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
imejte mule za pošiljanje stekla in kemikalij (ki dobijo plačilo za svoje delo, vendar ne vedo ničesar pomembnega). najtežji del je lokacija in kako se od nje ločiti na papirju. hkrati mislim, da je najpomembnejše to, da nihče ne pozna lokacije laboratorija, razen vas. če samo vi poznate lokacijo, je veliko manj točk napak. imejte skrivališča. in privarčevani denar za dobre odvetnike. pred začetkom izdelajte distribucijsko mrežo in poskrbite, da boste imeli opravka s čim manj ljudmi.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Majhne izkušnje na področju kemije, ni problema, lahko vas naučim sinteze, vendar nisem strokovnjak, ampak precej dober.
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
4mmc je zelo enostaven za izdelavo ne potrebujete laboratorijskega stekla, samo steklenico iz
steklenico soka brizgo in neko napravo za igranje steklenic ter plinsko masko s filtri
 
Top