iščem enostaven recept za poceni stimulans cristal

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni!
Tukaj sem nov in imam vprašanje.
Kako v kuhinji brez laboratorijske opreme izdelati amfetamin met mefedron klefedron (idk nekaj enostavnega za kuhanje, kar je poceni stimulans, ki se servira v obliki kristalov) brez
kemijskega znanja in s poceni in lahko dostopnimi predhodnimi sestavinami na Poljskem.
Hvala za pomoč in se opravičujem za slabo angleščino.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Dobri dnevi,
Vse, kar hočeš/potrebuješ vedeti, je tukaj na BB ali pa lahko najdeš nekaj kemijskih 101 stvari na YT itd.
Dober začetek bi lahko bilo zmanjšanje efedrina ali psevdo tablet iz lekarne v metamfetamin. Ne potrebujete veliko opreme (če sploh) in vse, kar bi lahko potrebovali, lahko najdete v lokalni trgovini s strojno opremo itd. Kljub vsej propagandi to NI - TAKO - nevarno, če imate malo zdrave pameti in se ukvarjate z varnim delom. Če imate vse pripravljeno, je redukcija v bistvu en sam korak, nato pa zahtevate svoj izdelek in ga očistite / kristalizirate.

Preberi, ...preberi, preberi, preberi ... in še enkrat preberi. Vadite tudi majhne stvari, na primer sušenje topil z epsomskimi solmi. Obarjanje jodovih soli iz jodovih tinktur ali raztopin povidona. Že samo priprava vsega za to enostopenjsko redukcijo vam bo dala dovolj laboratorijskih izkušenj in tehnike, da boste to zmogli. Ko vam bo to uspelo in boste to opravili pravilno, vas čaka lepa nagrada, v kateri boste lahko uživali. Še pomembneje pa je, da ste se nekaj naučili in prevzeli pobudo, da to opravite sami. Zdaj poznate še en lep majhen čarovniški trik.
 

4evawiththejuggalos

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
heyy, se opravičujem, da vas moti n vse, vendar sem tudi nov tukaj in sem v enakem položaju kot tisti, ki je napisal og post, raziskoval sem meth in večina receptov, ki sem jih našel, zahteva steklovino in opremo ter druge stvari, ki jih je težko dobiti , zato bi lahko razložili ali priložili kakšen recept, ki ga poznate in je čim bolj preprost ali zahteva malo ali nič opreme? ali priporočili kakšno drogo, ki jo je enostavno sintetizirati z omejenimi sredstvi in izkušnjami. Hvala in se opravičujem za slabo angleščino
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Če lahko dobite efedrin/psevdoefedrin, lahko iz njega na več različnih načinov izdelate metamfetamin.
1, iz rdečega fosforja in joda naredite hidriodno kislino - efedrin skuhate v HI kislini - to je preprosto. Nato ga predelate v led.
2. "pretresi in speči" hladilne embalaže iz amonijevega nitrata, litijeve baterije, - Amoniak reagira v plin in se kondenzira v tekočino v steklenici, ki raztopi litij (in zgodi se še nekaj nerodnih stvari), vendar ta raztopina zmanjša efedrin v metan. Konec koncev je to tehnika kuhanja v enem loncu, ki jo je mogoče zelo enostavno improvizirati z
gospodinjskimi predmeti in predmeti iz trgovine. Je pa tudi precej nevarna, če ne veste, kaj počnete. Vse to je v resnici... kemija.
3. 4mmc lahko naredite tudi iz tablet efedrina (ali psevdoefedrina), mislim, da iz obeh?
4. Če boste dovolj dolgo gledali to spletno stran, boste našli nekaj, kar lahko naredite. Kopajte v človeka.

Kot sem rekel zgoraj, samo preberite in preučite, kolikor lahko. Ljudem lahko postavljate vprašanja, samo ne postavljajte ljudem vprašanj, ki bi jih morali postaviti Googlu.
Če želite, mi lahko pošljete sporočilo in poskušam pomagati in dati nasvete.
Dobrodošli v BB in veliko sreče!
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
34
Reaction score
6
Points
8
Metoda stresanja in pečenja je za začetnike zelo nevarna.

Če želite izdelati metamfetamin, vam svetujem, da uporabite prvo metodo, ki je iz efedrinskih tablet.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Iz psevdokemona ne morete izdelati 4mmc, lahko pa iz psevdokemona in kmno4 izdelate metkatinon
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Spoštovanje si zaslužijo nasveti, ki jih dajejo takšni posamezniki, ki govorijo resnico. Cenite
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Spoštovanje si zaslužijo nasveti, ki jih dajejo takšni posamezniki, ki govorijo resnico. Cenite
 

bigdigrandy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 29, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni,
resnično čutim vašo težavo, saj sem bil nekoč podoben vam, zato imam rešitev za vašo težavo.
. Če želite imeti res enostaven stimulans, bi vam predlagal, da sintetizirate metikatione, ker je na splošno treba reakcijsko zmes le mešati, prekurzorji pa so široko dostopni, na primer na portalu BB je video o A-PVP z uporabo valerofenona, hidrogenbromid (ki ga lahko nadomestite z bromom, če ga ne morete dobiti) in nekaj pirolodina (če želite kot stimulans pentedron (pentedron je derivat mefedrona), zamenjajte pirolodin z metilaminom, vendar prilagodite molsko maso). Vsak atom z dušikom lahko s klorovodikovo kislino spremenite v sol, pri čemer dobite kristale. Prekurzorji bi morali biti na voljo na etsy ali synthetika eu, ki je pravzaprav poljsko podjetje. Če imate kakršna koli vprašanja ali potrebujete pomoč, mi pišite.
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Spoštovanje si zaslužijo nasveti, ki jih dajejo takšni posamezniki, ki govorijo resnico. Cenite
 
Top