Looking for a vendor IŠČEM DOBAVITELJA ZA PRODAJO V RAZSUTEM STANJU (AVSTRALIJA)

1PercentAU

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Hej vsi, trenutno imamo težave z našim trenutnim dobaviteljem nekaterih izdelkov, zato preizkušamo vode in preverjamo, ali je kdo sposoben pošiljati velike količine v Avstralijo po poštenih cenah, kakovosti in varnosti.

Iščemo:
-KOKAIN
-MDMA
-KETAMIN

Prepričan sem, da vsi že veste, da je trg v Avstraliji zelo donosen, bolj donosen kot kjer koli drugje na svetu, kar pomeni, da gre za zelo resen denar za vse. Na avstralskem trgu drog sem že skoraj osem let, zato sem vzpostavil in ohranil tesne odnose s skupinami in ljudmi, ki vodijo in nadzorujejo trg drog v Avstraliji. Obvladujemo večino distribucije v Avstraliji. Nadzorujemo ulične cene velikih količin, nadzorujemo, kaj se prodaja in kdaj se prodaja, in to počnemo zato, da ohranjamo fiksno ulično ceno po naših željah. Imamo velik vpliv na skupine motoristov ter številne kriminalne družine in organizacije v Avstraliji. Če se v Avstraliji proda kilogram ali več česar koli, bomo za to vedeli.
Sam imam precej visok položaj v eni največjih organizacij v Avstraliji. Skrbim za logistiko in predvsem za finančna področja poslovanja, vključno s pranjem denarja in drugimi pomembnimi nalogami.

Glede na to vedno iščemo nove poslovne priložnosti in ljudi, s katerimi lahko zgradimo dolgoročen in ploden odnos. Že nekaj časa imamo težave z našim trenutnim dobaviteljem, cene so se drastično zvišale, povečale so se tudi zasege, kakovost pa se je poslabšala. Zdaj iščemo nov vir za določene izdelke, ki sem jih navedel zgoraj.

Na zdravje!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
50
Points
28
Ponudil sem, da imam vir za vse, kar potrebujete, vendar nisem
 
Top