Question Iščemo kemika za pomoč pri sintezi ketamin.hcl - plačano delo

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni, gospe in gospodje,


sem prodajalec iz Združenega kraljestva, ki prodaja vrsto drog, večinoma na področju zabave, smo precej veliko uveljavljeno podjetje. trenutno smo pridobili 250 kg hidroksilimin hidroklorida (predhodnik A ketamina). Vem, da je to vmesni prekurzor, in po mojih raziskavah je za končni izdelek ketamin.hcl potrebno le topilo z visokim tlakom, ki ga pustimo, da se ohladi.

Potrebujem pomoč pri izbiri ustreznega topila in druge opreme za postopek vrenja ter nekaj drugih nasvetov, ki bodo morda potrebni na poti. za to z veseljem plačam, če ima kdo znanje in izkušnje ter me lahko vodi skozi ta postopek, bom dobro plačal za njegovo svetovanje in znanje. Ne iščem brezplačnih nasvetov, cenim vaš čas in strokovno znanje.

Če je kdo pripravljen na delo, mi prosim sporočite, da bo to prvi od mnogih projektov.

Na zdravje - Kenneth
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Tukaj poskusite to:

Od koraka 4:
Pri zadnjem koraku gre za termično preureditev, ki daje skoraj kvantitativni izkoristek po 180 °C za 30 min. Alternativa uporabi dekalina kot topila v tem koraku je uporaba tlačne bombe. 2,0 g predhodnega N-metilimina se raztopi v 15 ml dekalina in refluksira 2,5 h. Po izhlapevanju topila pod znižanim tlakom se ostanek ekstrahira z razredčeno klorovodikovo kislino, raztopina se obdela z ogljem za razbarvanje, nastala kisla raztopina pa postane bazična. Osvobojeni produkt, 2-metilamino-2-(o-klorofenil)-cikloheksanon (ketamin), ima po rekristalizaciji iz pentan-etra mp 92-93 °C. Hidroklorid ima mp 262-263 °C.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
zadnji korak napor termično čudno reakcijo in si privoščite res dobro opremo za sintezo in dobro znanje ali pa verjetno samo proizvajate smeti
 
Last edited:

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
v dokumentarnem filmu hamiltons pharmacopeia si lahko ogledate celotno življenje sinteze z razlago, kaj se v resnici zgodi


če si ogledate videoposnetek, boste razumeli, da potrebujete veliko in koliko morate razumeti, preden jo izvedete
 
Top