Zanima me, kako FedEx pošilja pošiljke iz Nemčije v Avstralijo.

testmehey

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi,

Recimo, da poskušam poslati majhno količino prepovedanih snovi iz Nemčije v Avstralijo, vendar želim pospešiti postopek, namesto da bi čakal 2-12 tednov na Deutsche Post, če grem s FedExom, me malo skrbi postopek carinjenja, na pošiljki ne bi navedel pravega imena ali naslova, vendar me skrbi, da bom morda moral odobriti nekaj uvoznih stvari ob vstopu v Avstralijo ali naj bodo carinski dokumenti, predloženi s pošiljko iz Nemčije, dovolj, da bo šla skozi carino, ne da bi se bilo treba oglasiti, komu se dostavlja?

Na zdravje!
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
Mislim, da vam ni treba iti v agencijo po izdelek, FedEx ga že dostavlja neposredno stranki
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
164
Reaction score
160
Points
43
Za destinacije, kot sta Avstralija in ZDA, je najvarnejša po mojem mnenju dolga navadna pošta.
Avstralija je še posebej tvegana, zato so zdravila v njej tako draga.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Pri katerem koli špediterju lahko etiketo rezervirate prek spleta in mu tudi omogočite, da vam izda račun za carino, natisnete račun in ga položite na škatlo poleg etikete.
Ne pozabite preveriti vseh zahtev za državo, v katero želite poslati pošiljko, ZDA npr. zahtevajo 3 račune znotraj/ zunaj paketa
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Kakšni nasveti glede prejemanja večjih naročil na destinacijo? Hiša, v kateri nihče ne živi, hoteli?
 
Top